Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nemoj se sada zacudit ako ti taj isti ponudi masku po duplo skupljoj cijeni! obraz je cudo kod danasnjeg naroda!
Sretno tebi dalje u radovima, bice ovo odlicno i dosada je za svaku pohvalu! :)
 
Član
Eh ovako, gledao sam slike vozila prije nego si imao udes a poslije udesa pratim temu u smislu da kada uletim na forum pogledam i ovu temu i vidim je li sta novo radjeno.
Mislim da se nisam ranije ovdje javljao pa cu to sada uraditi. Htio bih ti cestitati na trudu i strpljenju, urednosti i svemu ostalom sto ide uz svaki rad sa autom a pogotovo kada se radi na ovaj nacin kako ti radis. Ogranicen budzet (cesto uz malo vremena) je veliki problem i dosta ljudi odustane, svakodnevnica nas u Bosni je nekada poprilicno uzasna. Covjek se iznervira i svasta nesto, odluci da odustane od nekih stvari i slicno. Radimo od danas do sutra i tako zivimo, zanemarujemo sebe i svoje potrebe. Uvijek se nadje neko ko ce nalijepiti etiketu onome sto je sredio auto, onome sto ima dobar mobitel, onome sto zivi za izlaske i slicno a niko ne gleda na sebe. Je li on ispunio sebi dan? Jer ja sam siguran da se onaj koga posmatra i komentarise bolje osjeca od njega...
Hehe, imao bih svasta da napisem ali cu otici daleko od teme, nadam se da si shvatio ono sto sam zelio reci iako sam ovo gore napisao mozda, na oko, bez nekog posebnog smisla.
Nadam se i znam da ces odraditi auto do kraja kako si zamislio ;)
 
Član
Eh ovako, gledao sam slike vozila prije nego si imao udes a poslije udesa pratim temu u smislu da kada uletim na forum pogledam i ovu temu i vidim je li sta novo radjeno.
Mislim da se nisam ranije ovdje javljao pa cu to sada uraditi. Htio bih ti cestitati na trudu i strpljenju, urednosti i svemu ostalom sto ide uz svaki rad sa autom a pogotovo kada se radi na ovaj nacin kako ti radis. Ogranicen budzet (cesto uz malo vremena) je veliki problem i dosta ljudi odustane, svakodnevnica nas u Bosni je nekada poprilicno uzasna. Covjek se iznervira i svasta nesto, odluci da odustane od nekih stvari i slicno. Radimo od danas do sutra i tako zivimo, zanemarujemo sebe i svoje potrebe. Uvijek se nadje neko ko ce nalijepiti etiketu onome sto je sredio auto, onome sto ima dobar mobitel, onome sto zivi za izlaske i slicno a niko ne gleda na sebe. Je li on ispunio sebi dan? Jer ja sam siguran da se onaj koga posmatra i komentarise bolje osjeca od njega...
Hehe, imao bih svasta da napisem ali cu otici daleko od teme, nadam se da si shvatio ono sto sam zelio reci iako sam ovo gore napisao mozda, na oko, bez nekog posebnog smisla.
Nadam se i znam da ces odraditi auto do kraja kako si zamislio ;)
Sve drug sto si naveo je tacno sto posto jer odrekao sam se mnogih stvari ovo kako radim oko auta i sto kazes truda zivaca ulozeno je ne moze ih niko platiti al sve to radi necega cega??? Ono o cemu sam sanjao sada sebi ispunjavam htio sam to kao mali kao veliki kako god i hvala bogu sebi napravio priliku da to ostvarim... rekao sam nikad ga necu prodati malo ga gustirati preko ljeta i onda ide u garazu a usput cu da skupim sebi da kupim autic za svaki dan da ne moram vozati Golfa po svakakvom vremenu... Uglavnom drug hvala na ovako dobrom textu.... ;)
 
Član
Tu istu masku koju trazis sam vidio u Bugojnu na 2x golfa,jedan je cak potpuni GTS(pragovi,spojleri i prosirene obrve oko tockova i zadnja blenda na njemu)...Drugi put ako sretnem ijedno od ta dva probacu kontaktirati vlasnike pa da pitam bili prodali masku,nista nemogu da obecam ali vjeruj mi dok prve prilike da ih sretnem makar ih morao i da zguram sa ceste pitacu ih.Golf ti je cista desetka,nema dalje :D Samo nastavi
 
Član
Tu istu masku koju trazis sam vidio u Bugojnu na 2x golfa,jedan je cak potpuni GTS(pragovi,spojleri i prosirene obrve oko tockova i zadnja blenda na njemu)...Drugi put ako sretnem ijedno od ta dva probacu kontaktirati vlasnike pa da pitam bili prodali masku,nista nemogu da obecam ali vjeruj mi dok prve prilike da ih sretnem makar ih morao i da zguram sa ceste pitacu ih.Golf ti je cista desetka,nema dalje :D Samo nastavi
Drug hvala na pomoci i volio bih da mi to saletis ja imam dvije maske kuci jednu 4 fara druga 2 fara i obije su nova tipa imam i farove i 4 i 2 :D tako ako bude trazio drugu masku ponudi mu jednu od ove dvije ja cu doci da sve premontiram i uradim nije problem :D naravno ni ti neces ostati ostecen :D... Zelim tu masku i farove jer je bas unikadna i neobicna promjeni prednji kraj u golfa bas bas :D
 
Član
Eh evo i mene opet poslije vece pauze :) danas se izolacija postavljala ostalo jos mozda trecina da se postavi i gotov pod :) cim to privedem kraju odma ide n a farbanje i lagano sastavljanje unutrasnjosti :) evo par slika da vidite kako je to isloo...

DSC_4670.JPG DSC_4671.JPG DSC_4672.JPG DSC_4673.JPG DSC_4674.JPG DSC_4675.JPG DSC_4676.JPG DSC_4677.JPG DSC_4678.JPG
 
Član
sta si koristio za izolaciju? koja je cjena po kvadratu?! ovakvo izgleda kao dosta debela izolacija!
Srecno dalje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top