Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
dobri radovi,svida mi se :) u mene je u jetti bila smeđa unutranjost,nisam znao da ih nema toliko :D
 
Član
Jest,rijetka je ta smedja tabla i tepih,kako god svidja mi se,bas je potpuni oldschool i svidja mi se ceme tezis,budala bi bio kad bi ijedan detalj dodao viska pa makar i felge promjenio,svu paznju posveti motoru i imas auto potpuno fabricki a nista nije fabricko :D
 
Član
U mene je opet sve plavo i tabla plava ali popucala od sunca i jeste to problem kad trazis od nekoga tablu nema sanse da ce skinuti i ja na kraju crnu uzmem...a ovo je sve doktorski ispalo svaka cast ovo lepilo je u spreju ili...
 
Član
U mene je opet sve plavo i tabla plava ali popucala od sunca i jeste to problem kad trazis od nekoga tablu nema sanse da ce skinuti i ja na kraju crnu uzmem...a ovo je sve doktorski ispalo svaka cast ovo lepilo je u spreju ili...
Da da u spreju je ljepilo BISON ja potrosio vec 500 ml + 200ml i trebat ce jos :D
 
Kako napreduju radovi...
Vidio sam ti danas komplet unutrasnjost na jednom otpadu kod nas..samo tabla pukli nosaca 2 kod sajbe imaju i plastike dole smedje po pragu iznutra i nazad..4 vrata
 
Član
Ima kolega bas za cetvero vrata oce da ga cupa van i ima neki smedji plastika na tapicirunzima
vidjecu s njim kad ce cupati pa ti javim...;)
 
Član
Hehe, nedavno sam postao ovdje... Vidim da ne zuris i radis detaljno, ovaj Golf kada bude gotov to ce biti najbolja definicija rijeci perfekcija. Samo lagano i kao sto si do sada radio ;)
 
Član
Hehe, nedavno sam postao ovdje... Vidim da ne zuris i radis detaljno, ovaj Golf kada bude gotov to ce biti najbolja definicija rijeci perfekcija. Samo lagano i kao sto si do sada radio ;)
Hvala drug moj... Vjeruj mi da jos mnogo mnogo treba do perfekcije ali ima vremena ne zivimo do sutra samo :D
 
Član
Idemo lagano mali update neke sitnice kupljene :D ustvari kako kome su sitnice... OEM spojler nov, farovi hella sa motoricima i prekidac nov OEM, poklopac motora tdi, turbina ociscena nastelovana veceras je vracam i palim auto :D .... Sarafi karaserijski, zabice sve novo dvije sake dobio na kafu :D DSC_5155.JPGDSC_5156.JPG DSC_5157.JPG DSC_5158.JPG DSC_5159.JPG DSC_5160.JPG DSC_5161.JPG DSC_5162.JPG DSC_5164.JPG
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top