golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

Dejan 16v je napisao(la):
Upravo pregledao garazu,sta reci sve sa ukusom, cuvaj ga sve je manje ovako sa ukusom sredjenih golfova!:cool:

hvala drug;) ;)
rijesio sa problem sa oprugama, prikopcao bocne zmigavce kao poziciju, uradjen mali servis, trebao bi sad kad legne plata da ofarbam ovu originalnu karambolku sto sam uzeo, pa ce biti slika, mada sam i ovu upasovao extra ali original je original :icon_smile:
ove felge su na prodaju, najvjerovatnije da cu staviti sirene celicare ili neke druge alu ako mi se svide :)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

kontao sam da uzmem ove felge sta vi mislite kako ce leci, meni su se svidjele, ali problem je sto svoje nisam jos prodao a valja ove kesirati, mada sam ih ponovo kontao uzeti valjda ce se prodati i moje :icon_smile:
http://www.pik.ba/artikal/4259678/alessio-felge/
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

nemoj... to nije felga za tvoju dvojku :)
rade pricekaj dok ne skupis jos novaca, pa uzmi nesto kvalitetnij od alessija... sad ce zima, bit ce jeftinih felgi
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

Marko_16V je napisao(la):
nemoj... to nije felga za tvoju dvojku :)

sto nije :icon_smile:

meni su se nesto svidjele, i mislim da bolje pristaju nego ove sto su mi sad na autu ;)

cijenim tvoje misljenje jer imas predobrog golfa ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

jesu bolje, ali nisu dobre... alessio je sam po sebi los, ove su jos bojane, kemjane.... sa gumama s kojima ne mos nista...
rade aj na provjerenu opcciju BBS RM, koji je 100€ skuplji, ali puno kvalitetniji od ovoga...
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

ne bi uzimao ove felge sa gumama uzeo bi ih bez guma i isle bi onda gume 195 50 15,
a dao bi mu nesto para i zute opruge za njih
a nisam bas pri parama za BBS rs :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

Neka ti urade u photoshop-u mislim da ce dobre biti ove!:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

i ja mislim da bi fino legle, bar dok ne skupim za neke bolje ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

Ako ces mu dati to sto si rekao,opruge i nesto para uzmi.Svoje mozez prodati za 200Km bez guma i tu ti je to onda negdje ;)
Isfurale su vise petokrake mada bi ih ja uvijek uzeo ali one borbet sto imaju malo ugla na krakovima ako znas na koje mislim :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

felgice su premocne,samo neznam kako bi legle na golfa,bil bilo previse crnila:icon_biggrin:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

Skrabo je napisao(la):
Ako ces mu dati to sto si rekao,opruge i nesto para uzmi.Svoje mozez prodati za 200Km bez guma i tu ti je to onda negdje ;)
Isfurale su vise petokrake mada bi ih ja uvijek uzeo ali one borbet sto imaju malo ugla na krakovima ako znas na koje mislim :cool:

znam na koje mislis, cuo sam se saovim pa cu sutra sa posla otici da pogledam veceras cu jos malo razmisliti, a uz moje cu dati kad ih budem prodavao i 2 gume a za 2 nek se snadju :icon_smile:

CoL3 je napisao(la):
felgice su premocne,samo neznam kako bi legle na golfa,bil bilo previse crnila:icon_biggrin:

vidjecemo ako uh uzmem :icon_smile: a lako je srce nekad ofarbati u neku svijetliju nijansu
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-mala pomoc u odabiru felgi :)

odustao sam od onih felgi, posto cu sad da odradim sve packice na limariji da bude sve tip top :icon_smile:
ali sam svoje zamjenio za ove alessio f1 naprijed nove gume a pozadi solidne, samo imam mali problem malo mi zadnje zapinju za most to kontam rijesiti distancerima, nisam htio sad da se izlazem trosku za neke bolje felge svakako cu ih uskoro skidati jer ide zima, tako da sam odlucio uraditi te packice na limariji, prednji originalni branik odnijet na farbanje,
trebao bi biti gotov ove sedmice, a sledce aBd auto ide na tretman kod lakirera da se orade ogrebotine i packice dobijene na parkingu ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top