golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alessio f1

Lijepo,ovakve sam vidio na streetu u Mostaru na kadettu jednom samo 16 bijele boje ;)
Ma ekstra :icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alessio f1

ofarban i postavljen prednji branik, mada ce biti jos malo ustimavanja nisam bas zadovoljan kako lezi :icon_smile:
evo par slika ali su lose ;)
[

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-ofarban i postavljen prednji branik

Fino je leglo samo slike lose :icon_smile:
da je jos zute meglenke i neke zmigavce druge ali biti ce i to nekada mozda ;)..samo polako i sa ukusom :123: :123:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-ofarban i postavljen prednji branik

zmigavci su dobri, originalni bijeli samo upaljena pozicija i losa slika pa se cini da su u losem stanju, a maglenke idu uskoro
bice bolje slike ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-ofarban i postavljen prednji branik

nekidan sam kupio alu felge 14 originalne trojkine za zimski rezim kao sto sam jedno vrijeme i na bijelom vozao, felge su malo izgrebane ali ce se srediti i ofarbati prije postavljanja, morao sam se rijesiti celicara ocajno na njima izgleda zimi :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

Ima dosta vremena i ja trazim ove felge za zimski setup ali sam nasao sada original trojkine celicne 14 sa ratkapicama pa cu ih abd uzeti za koji dan ;)
moze cijena na pm koliko su te izasle ako nije tajna naravno ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

meni su ove super, taman za zime a lijepo izgledaju, dosta ljepse nego na celicarama, svoje celicne 14 cu prodati pa ako ima neko zainteresovan neka se javi na pm ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

ljpa pravo cadvi;)

meni zao sto sam svoju prodao :icon_sad: prije nekih 5 godina bio bjeli 1.8B sa K glavom fabricka tonirana stakla zelena ,profilisana sjedista... presao oko 80 000km
kupim ga od covjeka citav rat mu stajao u garazi i malo ga vozao i meni stajao u garazi neke 2 i po godine nije se vozao i kad je covjek dosao da ga kupi bio mu otisao akumulator i zapekli tockovi i zakacimo ga za drugo auto u rikverc da pokrenemo tockove i frajer mu stavi novi akumulator i fakat nisam vjerovao da ce upaliti iz prve na pola kljuca:icon_eek: i prodam mu ga za 1800km:D i kao sam uzeo klia OGROMNA razlika u motorima clio ko da stoji u mjestu:lol:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

hvala ;)

kad je vec dignuta prasina sa teme da sta napisem :icon_smile: ove felge sto sam uzeo su ofarbane i postavljene na auto,
sad u cetvrtak ide kod napokon lakirera na tretman da saniram prije zime sve packice koje mi bodu oci pa ce biti detaljne
slike sledece sedmice ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

pitao sam sinoc jednog momka koji ima polo gti za felge koje trazis, kaze kad kupi sebi rm njegove bbs(koje ti trazis)ce biti na prodaju
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

s1ck je napisao(la):
pitao sam sinoc jednog momka koji ima polo gti za felge koje trazis, kaze kad kupi sebi rm njegove bbs(koje ti trazis)ce biti na prodaju

hvala drug obradovao si me ;)
mislim da ce mu leci super i onda je to neki izgled auta sto sam zamislio,
onda sredjivati neke detalje kao sto je motorni prostor, maglenke unutrasnjost itd. jedino moram postaviti drugi zadnji branik jer je ovaj busen na dva mjesta sarafima,
zato sad hocu limariju da dovedem da bude bez packe,
posto su mi stare lajsne ostavile tragove duz svih vrata pa su upadljive kako sa stavio uske od gti, onda je malo udubljeno ispod desne stopke, vozaceva vrata malo zagrebana bila, a na ostalim vratima packice sto je raja na parkingu napravila otvarajuci svoja vrata
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

Mašala extra Golf samo lagano i sigurno Respekt
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

hvala drug, i tvoj je uredan kao apoteka ;)
ovih dana ce biti jedan update nisam jos preuzeo auto :icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-alu felge 14 za zimski rezim ;)

evo napokon preuzeo auto u srijedu, zadovoljan kako je sve ispalo :icon_smile:
postavljene zimske gume moram jos ove poklopce na felgama srediti, ovih dana
cu uzeti i maglenke i to je to sad za sad :icon_smile: nekidan uzeti gti amblemi sto dodju na lajsne od clana invisible
evo par slika prljavo je auto, bolje slike ce biti kad nam se popravi vrijeme ;)


Uploaded with ImageShack.us

evo kako to izgleda bez ogrebotina i linije duz svih vrata koju je napravila predhodna siroka lajsna


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top