golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Član
RE: golf mk2 1.8 GT-nebo savjet

A da to probas sastavit s onim fiber kit,samo iskoristis onu smolu bez da upotrijebis ona vlakna samo da time premazes nebo i mislim da bi tako uspio zalijepit to gdje je puklo,i onda kupis onaj materijal sto ima iza na sebi tanku spuzvicu i time presvuces nebo,tako ness sam negdje citao da je neko uradio,trazio sam da ti postavim link al nisam mogao naci...
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-nebo savjet

sad sam gledao kod noketa u garazi kad su njegovo presvlacili i njegovo je puknuto na istim mjestima bilo pa cu ga pitati kako je rijesio, mada sam i ja mislio sa tom smolom lijepiti, uglavom trebace zivaca i zivaca za ovo, jedva sam ga i prevezao do kuce :icon_smile: sad se dvoumim u koju boju da presvucem kontao sam u crnu,
ali kod noketa je fino crveno ispalo pa me bacilo u razmisljanje da i ja neku drugu boju izaberem :icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-nebo savjet

poliester kit i sa unutrasnje strane ojacaj...sama smola nece bas pomoci osim sto ce ucvrstiti,normalno idi i vlakom mozda cak i sa ove strane sto se vidi ali tanko jer kako kazes da ces presvlaciti i nebi se uopste trebalo primjetiti da je ista radjeno
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-nebo savjet

vidjecu ovih dana da odem uzeti taj poliester kit, i moram otici do hrasnice uzeti mikrofiber i ljepilo u spreju, valjda ce na nesto liciti kad zavrsim :icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 GT-nebo savjet

evo jedan mali update :icon_smile:
nabavljena originalna karambolka sa originalnim spojlerom, i moja je dobro stajala na autu dobro sam je upasovao
i nije bila izvitoperena ali nema veze ova kad se ofarba bice postavljena a moja ide na prodaju zajedno sa spojlerom i zmigavcima ;) i usput ako neko ima da
prodaje bocne nosace od dubokih karambolki nek javi na pm ;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update str. 11

u nedelju uzeti amortizeri od clana sub3r, danas zamjenjeni prednji i usput stavljene zute opruge sad je nizi za 1cm nego na ovim prije, ali nisam zadovoljan kako mi se ponasa na ovim oprugama, mislim da je problem u odbojnim gumama
sad su mi one duze a imaju i krace, previse skakuce hocu iz sjedista da ispadnem , pa sam ove odbojne uspio skratiti za 1cm a da ne skidam amortizere i primjetio sam da je jos 1cm nizi i malo je drugacije mada i dalje skakuce previse, mislim da posto su opruge bas kratke nasloni se direkt na odbojnu gumu posto je duga i opruga ne moze fino da amortizuje, pa se nadam da cu to rijesiti postavljanjem
drugih odbojnih guma (kracih) , nebo bi trebalo sutra biti postavljeno na auto posle 4 mjeseca :lol::lol::lol: jedva cekam :icon_smile:
nebo je presvuceno u crnu boju kao i stokovi ;) bice sutra slike kad bude montirano
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene zute opruge

evo napokon danas postavljeno nebo, ja prezadovoljan kako je ispalo :icon_smile:
evo par slikica lose su jer je slikano mobitelom a vec se smracilo, sto se tice opruga malo
sam poboljsao stanje skracivanjem ovih odbojnih guma dok ne budem imao vremena da ih zamjenim ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

Pravo fino i lijepo odradjeno ;)..Sa ukusom.samo polako srediti ce se sve..:icon_smile:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

hvala, na proljece aBd cu traziti kakve druge felge, i mozda ga ofarbam do lajsne ima sitnih ogrebotina po vratima sto su me raja na parkingu malo izgrebala ali nista strasno, do nove godine planiram postaviti maglenjake, presvuci tapacirunge, a ostalo cemo posle zime ;) ne moze sve odjednom :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

Nebo je kao novo,svaka cast ;)

a sto se tice tih odbojnih guma i ja sam mucio muku sa tim,jer sam prvo spustio auto,samo zamenom opruga pa su mi bili dugacki amortizeri i stavio sam najmanje odbojne gume sto sam nasao ali je opet lezala solja na amortizeru,onda sam menjao amortizere,uzeo krace i stavio normalnu odbojnu gumu i sve je tad bilo super. Onda sam presao na gevinde,mada koliko vidim tvoj auto ima super visinu.
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

Svaka cast Stefane, prelijep je ;) sibni na PM cime si presvlacio i koliko te izaslo odprilike?
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

Sve pohvale za radove nebo mi se baš sviđa.........a opruge su mjera...pozzzz:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

kad prestane kisa moracu pokusati popraviti stanje sto se tice opruga i dalje previse udara ali dosta manje nego na pocetku, polako se rade neke sitnice, islo bi dosta brze da finansije dozvoljavaju ali boze moj ;)
v;) vazno je da se nesto radi ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljeno nebo i zute opruge slike str.12

Upravo pregledao garazu,sta reci sve sa ukusom, cuvaj ga sve je manje ovako sa ukusom sredjenih golfova!:cool:
 
Top