golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

nisam uzeo od gustera, na bijelom mi je bila od gustera, sa ovom sam vozio 80-90 i nije se dizala, ne znam na vecim brzinama, los put pa nisam ni probavao :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

Sve za 5 nema šta moram i ja drug klapne riješiti i kod emne slabo grije....hehhee..samo lagano...pozzzz:cool:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

sori na offu al staje ovo jbt svima slabo grije :lol::lol: i skidaj bolan taj okvir od tablice da si mi blize ja bih ti skino i tablice :lol::lol:

stefan je napisao(la):
nisam uzeo od gustera, na bijelom mi je bila od gustera, sa ovom sam vozio 80-90 i nije se dizala, ne znam na vecim brzinama, los put pa nisam ni probavao :icon_smile:
ma nedize se ni na 230 :lol::lol: provjereno ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

dobar golf, fino mu je legla zastita, samo skidaj okvir za tablicu, evo dacu ti ja dzaba dva stoje mi:D
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

rijesicu okvir od tablice cim bude topliji dan :icon_smile: a ovi nisu oni pijacarski plasticni, ovi su od inoxa, ne gule si niti koroziraju ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

ne diraj okvir sad u inat !! da ih milion kaze skidaj sad ne ne heheh :lol::lol::lol::cool:
a bra na haubi je cudo koliko sacuva lak , a na to sve jako lijepo izgleda
golf je ljepotan , samo ga pazi kako vec i pazis ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

enesss je napisao(la):
ne diraj okvir sad u inat !! da ih milion kaze skidaj sad ne ne heheh :lol::lol::lol::cool:
a bra na haubi je cudo koliko sacuva lak , a na to sve jako lijepo izgleda
golf je ljepotan , samo ga pazi kako vec i pazis ;)

hvala drug, cijenim tvoje misljenje ;) a rijesicu nesto povodom okvira.
imam sad jednu opciju, nasao sam povoljno motor sa mjenjacom u bas extra stanju
gti 8v digifant, vjerovatno ce ici pod haubu na proljece ako me sta ne zezne, mada sam
i sa ovim motorom zadovoljan dobro sluzi a fino ide, pa vidjecemo ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

vidi u mojoj garazi naljepnice za felge ;)
Nezz jesi li trazio vec,ali u meni su dobre.Zastita je dobra,malo odudaraju tablice kao kod mene,mislim okvir,ali nista strasno :D
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

ma ja levat nekidan uzeo, i male mi naljepnice umjesto da sam sa sobom ponio jedan poklopac da probam posto nisam bio sa svojim autom, moram ponovo kupiti :icon_smile:
 
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

predobar, poradi malo na tim sitnicama kao okviri i bočni žmigavci i na kraju neku felgu i gumu kako spada i uživaj u njemu ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

hvala ;) bice na proljece neke felgice ;) a bili su mi bijeli zmigavci, ali sam malo
za promjenu stavio posto sam nasao nove originalne :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

Odličan golf na zavidnom nivou...sve za 10 odražavanje nemam riječi..pozzzz:cool:
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update "bra" ;)

stefan je napisao(la):
hvala ;) bice na proljece neke felgice ;) a bili su mi bijeli zmigavci, ali sam malo
za promjenu stavio posto sam nasao nove originalne :icon_smile:

o kojim felgicama si razmisljao nemoj mi samo reci BBS RS...:D
 
Top