golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update maglenke ;)

stefan je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Samo tako drug ;)
Hoce li ici SMD,xenon ili obicne sijalice u njih :icon_question:

Ekstra,bas je dobar na suncu :icon_biggrin:

sad za sad idu obicne, pa nekad ako stavim bi xenon u farove, u maglenke cu staviti SMD ;)

Ma kakvi xenoni to je vec proslo....obicne sijalice...a mislim da bi i zute lijepo izgledale.
BTW jako lijep primjerak golfa:cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update maglenke ;)

dzinn16v je napisao(la):
stefan je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Samo tako drug ;)
Hoce li ici SMD,xenon ili obicne sijalice u njih :icon_question:

Ekstra,bas je dobar na suncu :icon_biggrin:

sad za sad idu obicne, pa nekad ako stavim bi xenon u farove, u maglenke cu staviti SMD ;)

Ma kakvi xenoni to je vec proslo....obicne sijalice...a mislim da bi i zute lijepo izgledale.
BTW jako lijep primjerak golfa:cool:

Dodar autic... vidim da se trudis pa moramo to da pohvalimo... :cool:

a sto se tice xenona, to ne prolazi samo se unaprijedjuje... ;)
jedino ako ne odgovaraju stilu auta koji preferiras...;)

Sretno dalje kolega... :cool:
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update maglenke ;)

hvala svima na komentarima, idem na GTI fabricki izgled, a aBd bice na proljeci i gti pod haubom,
a ne znam jos za xenon svjetla licno meni lijepo izgledaju na autu, u planu imam da ugradim el. podizace, i daljinsko zakljucavanje, na proljece svakako idu vece felge, ove sam kupio za zimski rezim ;) sto ce tice vanjskog izgleda jos da nadjem zadnji originalni branik i da ga ofarbam u boju auta i to je to, onda cu da se zadam oko sitnica, motornog prostora ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update maglenke ;)

sinoc svratio kod kolege dzene i uzeo njegovu staru maglenku da bi svoju lijevu koja je bila losa napravio, uglavnom sve i jedan dio maglenke samo morao izmjeniti sa jedne na drugu da bi dobio jednu ispravnu maglenku :icon_smile:
evo dijelova znaci od ove kamare probrati dijelove i sklopiti jednu da valja, na moju srecu imam sad sve dijelove da je sklopim. sutra cu je sklopiti posto mi stari mora donijeti sa posla industrijski fen da mogu staklo fino odvojiti a da ne slomijem nesto posto je moja plastika oko stakla ispucala a dzenina nema staklo pa moram zamijeniti .


Uploaded with ImageShack.us
druga maglenka ociscena i spremna za ugradnju


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
i usput mi dzeno napravio ogledala za retrovizore ;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-update maglenke ;)

napokon postavio maglenke, nisam mogao cekati ljepse vrijeme pa sam otisao kod druga u garazu, ostalo mi je samo da ih prikopcam, znam da je negdje ostavljeno za maglenke kod posude za pranje stakla, ako ne budem znao oticu da mi majstor prikopca, dobio sam i instalaciju uz maglenke.
cim otopli u planu mi je osvjeziti komplet auto kao sto uvijek radim kad zima prodje :icon_smile:
oprati tepih, sjedista, tapacirunge ispolirati auto, osvjeziti farbu na brisacima, zadnjem spojleru na sajbi, i masku malo osvjeziti ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Svaka čast kolega extra posao odradjen lijepo izgledaju super neka sluze abd sve najbolje ;);)
 
Član
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

Vec sam par puta rekao bas lep golf,ovde fali samo dobra felga i prica zavresna ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8 brilliant black-postavljene maglenke ;)

hvala kolege;) sledece u planu su gewinde i felge ;) imam u planu da presvucem tapacirunge u kozu mislio sam mozda i sjedista ali mi nesto zao kvariti svoja posto su u bas dobrom stanju
 
Top