Golf IV 66kw gubitak snage

Golf IV 66kw gubitak snage

Član
Ma dajte ljudi sta pricate, motor je bio u savrsenom stanju i nikad se nije kvario :D

Zalosno je ovo da te kolega ovako sada lozi, ispade da si ti shebao sve od motora turba, da si u 50km presao 500 000km i da si popio ulje iz motora mnamijerno... Nema tu kolege druze, ti si njemu sada trenutno tacka na i za propravak jer se taj motor raspao pola godine prije nego ces ga ti uzeti...
 
Član
Stanite ljudi, ne branim ni jednu stranu al hajmo realno ako se upalila lampica od ulja nakon sto je skonto da je turbo stradao, i on nastavio da vozi tako do majstora ne bitno jel ga on nagovorio na to ili je dobrovoljno kriv je jebiga. Motor koji nema podmazivanje imace debele posljedice i posle 500 metara. To sto je turbo stao, nije tvoja krivica, da si istog momenta ugasio auto stavio kljuc u dzep i saceko slep, prvo ne bi doveo do toga da zariba motor drugo bio bi cist ko suza, trece, remontovo bi turbo samo i sve bi bilo ok. Ovako si vozio motor bez ulja, i normalno da je samlio sve unutra, i pustite te price raspao se prije godinu dana nije to lada da su joj lezajevi radilice tanki ko papir. . Izvini jarane, al ima tu tvoje krivice.
 
Član
Stanite ljudi, ne branim ni jednu stranu al hajmo realno ako se upalila lampica od ulja nakon sto je skonto da je turbo stradao, i on nastavio da vozi tako do majstora ne bitno jel ga on nagovorio na to ili je dobrovoljno kriv je jebiga. Motor koji nema podmazivanje imace debele posljedice i posle 500 metara. To sto je turbo stao, nije tvoja krivica, da si istog momenta ugasio auto stavio kljuc u dzep i saceko slep, prvo ne bi doveo do toga da zariba motor drugo bio bi cist ko suza, trece, remontovo bi turbo samo i sve bi bilo ok. Ovako si vozio motor bez ulja, i normalno da je samlio sve unutra, i pustite te price raspao se prije godinu dana nije to lada da su joj lezajevi radilice tanki ko papir. . Izvini jarane, al ima tu tvoje krivice.
Ne znam da li sam napisao ali cim je dobio 5000 obrtaja i zapusio znao sam da nesto nije uredu i stao sam i ugasio auto, i nazvao vlasnika koji mi je rekao VOZI DO PRVOG MEHANICARA.
 
Član
ajd sad sori bat jebi ga,posudio si auti,glee posudio,to je vazda bio problem,ne govore bezveze "na tudje hoce belaj"...sad je do tebe hoces ti biti insan,vratiti ispravno auto ili idiot,jeb ga kad ai posudjivao auto,znao si u sta se upustas,kad jedes...onda jedi do kraja i nek ti to bude skola...
 
Član
Platio sam 700KM od 1250 koliko je popravka izasla. 400KM cu da trazim nazad i nikad mu ih necu halaliti. Ako ih ne vrati necu se svadjati al za mene je kao covjek zavrsrio za sva vremena.
A to sto nisam treba ni uzimati tudje auto, da samo kazem, ja ga nisam ni trazio da me vozi niti pitao da mi da auto. A da je odrzava kako treba to se ne bi ni desilo. Helem nejse, ako ikad dodjem vise u Bosnu (***** li je) uzeti cu rent a car na aerodromu i zvrsena prica.
 
Član
za tu lovu si se mogao vozit u rentanoj S-klasi ko gospodin
bosanska posla...mada, sve zavisi od covjeka... neko je korektan a neko je debil
 
Član
Platio sam 700KM od 1250 koliko je popravka izasla. 400KM cu da trazim nazad i nikad mu ih necu halaliti. Ako ih ne vrati necu se svadjati al za mene je kao covjek zavrsrio za sva vremena.
A to sto nisam treba ni uzimati tudje auto, da samo kazem, ja ga nisam ni trazio da me vozi niti pitao da mi da auto. A da je odrzava kako treba to se ne bi ni desilo. Helem nejse, ako ikad dodjem vise u Bosnu (***** li je) uzeti cu rent a car na aerodromu i zvrsena prica.

Ja sam nedavno naivno pao. Zali se covjek da mu octavia slabo vuce, hajde sjedi probaj., i ja prva druga treca malo vise gasa i iberturaza, u 200 metara sve. Nejse, kaze ja kriv. rastavio covjeku motor, promijenio klipove klipnjace, dihtunge, turbo sredjen, novo ulje filtere. Sve o svom trosku, jos covjek htio da mu "usput" veliki servis uradim, kupice on dijelove :D
Hoce maler na tudje auto, to je cudo.
 
Platio sam 700KM od 1250 koliko je popravka izasla. 400KM cu da trazim nazad i nikad mu ih necu halaliti. Ako ih ne vrati necu se svadjati al za mene je kao covjek zavrsrio za sva vremena.
A to sto nisam treba ni uzimati tudje auto, da samo kazem, ja ga nisam ni trazio da me vozi niti pitao da mi da auto. A da je odrzava kako treba to se ne bi ni desilo. Helem nejse, ako ikad dodjem vise u Bosnu (***** li je) uzeti cu rent a car na aerodromu i zvrsena prica.
Burazeru,kako prođe s tim jaranom,msm je li vratio šta od para:cool::car1:
 
Sumnjam da cu ikad marke vidjet.
Sto jel to i tebi auto trokira pa da mi posudis da provozam?[/QUOTE
Ma ništa,fino lijepo mu nemoj halaliti i to je to:happy:kad' osjetim da je kakav dio pri kraju-zovem te,da mi je riješiš i popraviš:D
Ja sam prije dvije godine malkice udario rođinu 3-icu,kiša padala-malo brža vožnja-kočnica do poda i prokližeo_Orazbio maglo svjetlo i onu plastiku s donje strane karambolke i oštetio boju na desnom čošku karambolke:eek:nije čo'ek htio ni marke,kaže nek' si ti zdrav i živ a ja ga molio da uzme pare i ništa
 
Top