Golf IV 66kw gubitak snage

Golf IV 66kw gubitak snage

Član
2c7d1ea908074dd00d1a25e32b365dc5.jpg
863e8b0b328b181619a549f9465354a4.jpg


Moze li mi neko reci sta treba i koliko vremena da se pojave naslage u autu?
 
Član
@-iEx-
Na naslage spene mislis?
Naslage kao naslage od loseg ulja ili necestog mijenjanja ulja se mogu pojaviti za 50 000-ak km, ako je u 20 000km recimo promijenio jednom ulje i to sipao loseg kvaliteta, ako je sipao bolji kvalitet a opet nije cesto mijenjao mogu se naslage ulja pojaviti nakon 100 000 mozda i 150 000km, vec gore na glavi ima naslage, u karteru naslage...
 
Član
Imao sam nesrecu da mi crkne turbina na golfu koji nije moj. E sad je ispalo da sam ja to sjebao (vozio cca 50km). Kad je prosvirala nazvo vlasnika i rekao mu sta je bilo, rekao mi da vozim do prvog mehanicara , ali se auto ugasilo nakon 1-2km.
Problem je sto je ispalo da je sve to se desilo mojim ne strucnim rukovanjem vozila.
Kad se motor otvorio naslo se to...ImageUploadedByTapatalk1427492400.276454.jpg
 
Član
Jeste spena na uljnoj pumpi.
@ OggyBoy da sam ga udario ili svojom ne paznjom odvalio nesto na autu,nije problem.
Niko pare nije nasao na putu i mislim da nije fer da ja to platim (dovoljno je sto sam platio pola za reparaciju turbine)
Poslije ovoga nema sanse da ista platim i trzit cu mu da mi vrati pare i od turbine.


ImageUploadedByTapatalk1427493046.719661.jpg
 
Član
Ako je spena to nije tvoja krivica nego je dotrajao motor kojem su otisli lezajevi radilice ili jednostavno raspao se motor i ti si ta lutrija koja je uzela auto pa da pravi auto, ti nisi kriv nego vlasnik zbog loseg odrzavanja ili nikakvog odrzavanja i jos na to sve dotrajalosti motora... Ti si samo ti "prijatelj" koji ce da popravi auto...
 
Član
Brate tvoji jarani gori od mojih sviju mi, najbolje bi bilo da mu uzmes nov motor i cao.

Sad ispade da bi te jeftinije taxi dosao, nego sto si posudjivao auto
 
Član
najboljee covjeku uzmii sredi sve ako mu jos sta ne valja vidi kakve fele uzmi i gume i naspi jos goriva postoo je to sve do tebe :D ma to se desilo tako ne sekiraj se... samo taj ti pokazuje kakav je prijatelj kad te guli sad tako...
 
Član
Njegov jedini argument je: NIKAD SE NIJE KVARIO!
Ispade i neko vakum crijevo da nije valjalo ( tvrda mu kocnica bila)
 
Član
Osnovna stvar u masinstvu i u masinskim sklopovima je taj jebeni sloj mazanja koji mora uvijek da postoji da ne dolazi do takvih stvari.
 
Top