fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

odlicno legle, kada se zalijepi za pod otkidat ce ;)
samo naprijed odlicni planovi, btw. jap style na bravu je pun pogodak pa eto prijedlog ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

hvala svima na lijepim komentarima.. auto cu u zadnjih 30 dana manje vozati posto je vozacka od sutra u cipsu ali nece se moci odoliti i gledati da se kad-kad ode koji djir, moram otici na spuru u ovih par dana pa cemo vidjeti sta ce mi cika majstor reci za lijevi kineticki a i malo cu mu reci da pregleda bolje trap da nebi gdje god kad krenem na put ostao bez tocka, na putu od sarajeva do travnika felge su se odlicno ponasale, cak mi je nekako kruci bio na 195/55 R15 nego na ovim sirokim 215/40 R16.. vidjet cemo u buducnosti sta ce biti i sta ce se pokazati;);););)
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

znaci extra Bravo :cool:
pazljivo sam gledao sto si sve cinjeo i mogu samo da te pohvalim :cool:

dajte ljudi ja sam danas prodao mog Fiata Bravo-a i sad mi zao pukoh od muke,koliko sam tuzan opet cu Bravo kupit :icon_cry:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

dobre felne, a i bravo je odlican pogotovo s mareinim frontom drugo auto dosta agresivnije izgleda farovi maska branik sve, jos ako malo legne u pod bice to mjera
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

Zoranic MNE je napisao(la):
znaci extra Bravo :cool:
pazljivo sam gledao sto si sve cinjeo i mogu samo da te pohvalim :cool:

dajte ljudi ja sam danas prodao mog Fiata Bravo-a i sad mi zao pukoh od muke,koliko sam tuzan opet cu Bravo kupit :icon_cry:

Starno ljepe felgice nemoj ih brzo prodati a ovaj prednji dio mu predobro stoji bas je unikatan nemoj prodat cu ti ja punta:icon_biggrin:;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

Ja se danas pitam,"kakav je ono shanercic s fiJatinom" ! :lol::lol:
Kad ono :icon_eek::icon_eek:
Sjele su za 10 :icon_smile: odlicne !
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

raymo je napisao(la):
Zoranic MNE je napisao(la):
znaci extra Bravo :cool:
pazljivo sam gledao sto si sve cinjeo i mogu samo da te pohvalim :cool:

dajte ljudi ja sam danas prodao mog Fiata Bravo-a i sad mi zao pukoh od muke,koliko sam tuzan opet cu Bravo kupit :icon_cry:

Starno ljepe felgice nemoj ih brzo prodati a ovaj prednji dio mu predobro stoji bas je unikatan nemoj prodat cu ti ja punta:icon_biggrin:;)
vec sam kupio Punta 2003godiste 1.9 JTD,samo je malo havarisan ali nista strasno,metak je kad ga sredim ide u garazu :D:D

:D:D evo opet da pohvalimo ovog Bravo-a,da ne bude off topic:D:D
i opet da se rastuzim jer mi nedostaje Bravo i njegova "dusa",ljudi ne sprdam se Fiat Bravo je nekako auto u koje se zaljubis lako,priraste za srce :icon_sad:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

hvala svima na lijepim komentarima, danas mi je komsija prenio da je sinoc vidio neku dvojicu da su mi se motali oko auta ispred kuce, u glavi mi je samo jedna stvar zbog cega tako da je vcrs fiat po prvi put u garazi, cak je od starog cetvorka izletila iz garaze da bi fiat i ove jotare bili sigurica.. moram nesto smisliti sutra nezz sta da radim jer nebi volio da se ujutro probudim i da auto bude na diskovima:D negine mi traziti lopov sarafe, :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top