fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

inace budu poklopci ali na ovim felgama ih nema, ma poklopci su vise manje vazni, meni je vazno samo na zadnjim sto pise 9j :D:D:D jednom velika jotaza-uvijek velika jotaza;);););)
 
Početnik
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

odlicne felgice, samo nemoj bgt da ih opet mijenjas za par mjeseci sa izgovorom da ti je auto neudobno na njima ili nesto slicno ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

hvala noke;););)

oggy no sikiriki, valjda nece biti tako, sad sam se malo vise uozbiljio sto se tice toga i vise me nije briga kakva je udobnost i sta se desava, stavio sam sve novo na auto pa i kad se sta razjebe promjeni i dalje vozi;) nista nije trajno i sve je potrosno.. udobnost me neinteresuje jer samo auto je fiat pa tako daaa :D:D:D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

bolje da si uzeo one od Rize:D
salim se, mnogo dobro izgledaju felgace, fino ce leci na fijakera:cool::cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

felge su na fiatu, postavljene prije par sati, prezadovoljan sam kako su legle, bice slike vjerovatno sutra.. prvi put sam sa necim bas zadovoljan..
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

SoundLunatic je napisao(la):
Vidio sam felge (i auto) maloprije u gradu i extra to sve izgleda :cool: mocne fele ;)

hvala drug;);) previse su mi zadnje izbacene pa mi zapinje od blatobrane kad neko sjedne nazad, pa sam se zakleo da nema vise nazad nikome:D:D tamam imam prednja sjedista od maree pa cu ih ubaciti posto se nemogu preklapati pa da dam doznanja svima da NAZAD neide vise niko:D:D:D:D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

SoundLunatic je napisao(la):
Vidio sam felge (i auto) maloprije u gradu i extra to sve izgleda :cool: mocne fele ;)
Potpis ;) trazili smo te,da ucestvujes u trci TDI vs. V6 vs. JTD :icon_biggrin:
Predobro su sjele fele...ipak,trebao bi malo u pod :D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

Aladin46 je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
Vidio sam felge (i auto) maloprije u gradu i extra to sve izgleda :cool: mocne fele ;)
Potpis ;) trazili smo te,da ucestvujes u trci TDI vs. V6 vs. JTD :icon_biggrin:
Predobro su sjele fele...ipak,trebao bi malo u pod :D

pa sto me niste nasli:D:D:D:D:D rado bi pokazao kako ide fiJaker :D:D:D:D slabi ste vi za mene :D:D:D:D:D:D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

evo slike felgi na autu pa ocijenite komentarima valja li ovo cemu;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

nasao sam nove opruge kod iceman-a pa cu malo pricekati da vidim za plinske amortizere, pod hitno ovo mora u poddd.. cekam musteriju za skuter da prodam pa cu malo odvojiti da uzmem i xenone i sportska sjedista-kadice.. trebam i lijevi kineticki zamijeniti i jos malo ovjes dotegnuti ali mislim da ce se auto preporoditi sa plinskim amortizerima jer me odavno jebu ovi prednji, zadnje sam zamijenio.. bit ce tu svega ovo ljeto:D:D
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

Svaka cast, legle su extra:cool: Sto se tice planova, jako su dobri, samo napred;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

dellas je napisao(la):
Svaka cast, legle su extra:cool: Sto se tice planova, jako su dobri, samo napred;)

hvala drug, vjeruj da na slikama nije ni 1% dobro kao uzivo, bit ce tu svega i svacega u skorije vrijeme, dosta sam cekao i samo vozio i sipao.. samo boze da sam zdrav i ziv :D:D:D;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE.. SLIKE

malo je rec da su dobro legle, odlican izbor felgi;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top