fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

E nek si zavriso ovo kako treba sve! Sad pamet u glavu,nije dzabe ona stara narodna "auto i zenu ne daj nikom"! :lol:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

dobro si ga vratio u zivot lijepo je ispao, pamet u glavu i lagano puno srece...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hajd nek' je sa srecom, i nek' si ga zavrsio.

sad pamet u glavu i ne daj auto nikome
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hvala svima na lijepim komentarima.. u auto od sad pa do kraja mog zivota samo JA sjedim na vozacevom mjestu :) .. jos cu detaljno uslikati sve ovako sam samo na brzinu da stavim update da se vidi da sam zavrsio sve.. aa felge one fabricke nemogu jos staviti radi ljetnih guma ali ako se neprodaju do isteka registracije ostavit cu ih sebi, ali bi bas volio da nadjem musteriju da mogu platiti bar policu osiguranja keshom a ostalo na rate.. da mi je naci musteriju bilo bi dobro ;)
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

uuu extra posao druze, izgleda mi dobro pravo ovako.. mozda cak i bolje nego sto je bilo :)

sve pohvale !
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

.nOKe je napisao(la):
uuu extra posao druze, izgleda mi dobro pravo ovako.. mozda cak i bolje nego sto je bilo :)

sve pohvale !

hvalaaaaaa =) pa vjeruj da je i meni dosta bolji nego prije.. kad sam mjenjao centralnu konzolu vidio sam djekove i kablove provucene vec za elektricne retrovizore, a na marei su oni pa cu i njih prebaciti sebi, imaju i dugmici na konzoli pa da nestoje za ukras malo cu se iducih dana pozabaviti da i to dovedem u red ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

nek je zavrsen vise, eto ga kao nov, sada pamet u glavu i sretno ;)
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

dobro da je gotovo,drago mi je da si uspio....izgleda mi dobro odradjeno sve druze ;) sretno i cuvaj se
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Fino je odradjen.....svaka cast, jos kad sredis te sitnice sto si planirao bit ce OK
Najvaznije je da si ti zadovoljan...a bit ce para i za xenon...
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Cestitam drug, auto super izgleda, drago mi je da je i to gotovo. Daj nam kad stignes jos slika,malo detalja i slicno.
:cool::cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Izgleda bolje nego sto je bio. Uzivaj u voznji :cool:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

e čekao sma dugo ovaj update da vidim i vidim extra je ispalo...svaka čast elmire tebi i tvojim majstorima za sve ovo...i drago mi je baš zbog tebe...sve najbolje ubuduće..pozzzz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

mogu misliti kako si zadovoljan sada :)
odlicno ispalo, mareini farovi odlicno izgledaju...
neke 16 ke i ima da zvoni :)
sve najbolje ubuduce
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Extra stoje mareini farovi i branik, super odrađeno;) Daj nam slike enterijera...Kakav je sad u vožnji , jel sve ok? Srećno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top