fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Dobro izgleda ;) sad pamet u glavu :icon_smile:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hvala svima na pozitivnim komentarima.. evo uslikao sam maloprije centralnu konzolu sto sam postavio s naslonjacem, dosta je proljepsalo auto iznutra, jos spojit aBd elektricne retrovizore to mi je prvo u planu.. kao sto ste vidjeli na onim prvim slikama na prednjoj karambolci su lajsne ostale crne, inace kod maree i onaj donji kao nastavak na karambolci je crn ali sam ja rekao lakireru da mi ofarba radi pragova posto su kod mene pragovi od HGT a tacno u liniju idu ti "nastavci" pa mi je ovako extra ispalo.. imao sam ponudu nudio mi je da mi ofarba sve lajsne i na karambolci i bocne ali posto idem na crno-sivu kombinaciju, zatamljeno auto a i felge ce biti tamne nisam htio, ovako mi je puno ljepse.. bice tu jos svasta aBd, evo 2 slike sto sam konzolu uslikao i jedna slika rucki na vratima, moje su bile bas ofucane, ispucane auto mi se preporodilo s novim ruckama :lol: sad mi auto po izgledu bas vuce na HGT jer su mu i zmigavci siri, a i blatobrani kao u HGT-a, jos i pragovi, spojler na gepeku :lol: licit ce ovo na nesto aBd samo lakapo..


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

buraz bit ce to extra dobro,ne brinem se ja,kad si do sad ovo sredio i ubuduce ces,samo naprijed i neka je sa srecom. znam koliko ti auto znaci,i koliko si se namucio da ga dovedes ponovo u ovo stanje.;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hvala armine ;) jos moram s rizom vidjeti kad dodje da probam felge kako mu stoje pa da poslikam i postavim ovdje ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

ma mogu mislit kako ce izgledat,bit ce perverzno sigurno,u to ne sumnjam uopste. Ganjaj Arnesa,cim dodje fataj ga,dok se nije predomislio,znas kakav je:icon_biggrin:
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

hO's dat krug? :D Super ispalo svaka cast, neka je sa srecom! ;)
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

odlicno ste ga uradili, sad pamet u glavu ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Drago mi je da je gotov! Na slikama izgleda super, nadam se da je tako i uzivo.. neka je sa srecom.. i vise ni slucajno ne daji volan nikome!! ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

nove felge pazarene, TSW 16-ke, prednje 7.5j zadnje 9j.. evo slike sa brava sa kojeg je pazareno, u toku sedmice ih stavljam na svog fiakera pa cu detaljno slikati, nadam se da se vama svidja, ja sam odusevljen:D:D:D msm da ce predobro stajati na mojoj boji auta


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

u potrazi sam za koznim sjedistima, sportskim oprugama(u kompletu s plinskim amortizerima da pase na fiat bravo JTD), dok se malo oporavim leci ce xenoni a ima se jos planova hejber, ugl auto zauvijek ostaje kod mene pa ce se malo po malo sta i raditi, to sam definitivno nakon svega odlucio.. malo sam se nabrijao i na SM chip pa cemo vidjeti do kraja ljeta hocu li se odbrijat:D sve u svemu samo lakapo;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

gledao sam felge na ovom bravu, pejakao izgledaju...ove zadnje 9j , nije veliki ET, mjera ;)
postaj slike kad montiras ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

hvala na pozitivnim komentarima, nadam se da ce ih biti jos.. prvi put do sad nakon svih felgi sto sam promijenio imam osjecaj da je TO TO.. ;););););)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, NOVE FELGE

Dobre su felge :cool: i ovo malo falca na zadnjim cool izgleda :icon_smile:

Nego jel budui na njima kakvi poklopci na sredini il i bude ovako ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top