evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
CoL3-99 je napisao(la):
nece ni meni avatar,radio se forum nesto,valjda ce bit uredu;)
nek ti je sretno u preradama,auto je prelijepo,a dobbro trosi :cool:

neznam ma bice i slika....neznam dali to puno kad vozis po autoputu izmedu 180 i 240 meni nije puno za tu brzinu,vozio sam dosta auta na dugu relaciju i dosta kilometara sa punim gasom
320i e30 129ks 11,5l
325i e30 170ks 12,5l
325e e30 122-129ks 11l
520i e34 150ks 11,5
golf 3 90 ks 10l
golf V tdi 9,2
golf IV tdi 9,6l sa 100 ks
mb 220cdi 10,5l
 
BHT Ovisnik
ahaaa,ja te razumio ti vozio sve oko 150km/h,nama je ljetos od hamburga do slovenije po autoputu audi a4 2.5 tdi trosio oko 7-7.5 l s tim da smo isli konstantno oko 180 do 200
 
Član
aha mislio sam prosjek..
neznam jarane kako smijete od minhena preko austrije toliko brzo vozit ?????
tu ja 120km/H vozim i nista vise ,jeli su brutalne kazne po austriji
 
BHT Ovisnik
neznam,ujko je ja dobro,kroz austriju jesmo sto jest jest malo sporije,umal nas nije ispod nakvog mostica uslikalo,sreca sunce zaslo ujko ga pocero malo kad nekog uslika,a ostalo kroz njemacku smo gonili te kroz hr također:icon_biggrin:
 
Član
pa dobro ja nisam nikad imo auto koje malo trosi,i necu ni imat Preskupi za moj dep... svi koje sam imo trosili su iz medu 9-20 litara na autoputu...
 
Član
danas zadnje nove gume namontiro,most u motornom prostoru postavio,
neki sitnica ugradio .
Dosta je za ovaj mjesec ulaganja....
 
Član
nakom duzeg vremena vracam se na forum
stigle su sporske katalizatore (200 zeller)
2 komada
ove sedmice cu uvarit te stvarcice tako da ocekujem extra zvuk.
sta je razlog kopuvine ovaki dida.
bolji prolaz zdraka kompakni za ugradivanje,neocekujem neku dodatnu snagu,ja mislim da ce ostat kako je na 211ks.
mozda ako imam vremena idem za sedmicu na valjke da bas vidim bas sta se desava .
 
Član
sinoc sam kupio novi bic za okoline,da ne svaki put komsije nebudim
Jamaha aerox 1999 godina 1 ruka 22 km preso, bez ikakvi greski ili orgebotina u stvarno dobrim stanju
 
Top