evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
evo dans i jucer su stigli
prednji dizaci za stakla
zadnji u kompletu za stakla
nema vise kupit za ova stara auta ko sto je moj.Inace samo kosta jedan motor 170 eura ali vise ispali iz produkcije.
10 cjevi motani u stepenu 30 45 60 90 ,2 flex cjevi
narucenu su komplet gumice sa vrata gdje prozor hoda.
ljeva vrata su na farbanju,ocekujem iducu sedmicu da ugradim i zavrsim limariju.
amortizere i federe za 520i touring - 30mm
eto opet posla do grla ....
 
Član
hehe jesam postigo sam sve
prednje amortizere ,odma i lezaj promjenio na desnoj strani nesta mi nije dobar izgledo...
zadnje podizace za stakla u kompletu.
i naso sam vezu radi motane grane ,covjek mi ce napravit izlazke adaptere za izduv,kako izgleda idem na motanu granu.....
metalne katalizatore sam vec u vario na prohrom (edelstahl) auspuh
slike naravno kad pocnem sa radovima
 
Član
samo naprijed jarane :D

mozda cu i ja brzo u njemacku :D ici cu vjerovatno u weeze ...gore kod DIZELdorfa :D hahah
 
BHT Ovisnik
ja bio u hamburgu 10 dana i nisam se stig'o nac,prosli tjedan u utorak otisao u norderstedt i nisam uspio nac vremena,volio bihda sam vidio te kockice
 
ne bi bilo loše da je coupe ali sta je tu je. odabir pogonske jedinice je odličan i veoma raritetan, svaka čast. Kad završiš objavi neke klipove i daj performanse. Sretno sa 35-icom!
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja bio u hamburgu 10 dana i nisam se stig'o nac,prosli tjedan u utorak otisao u norderstedt i nisam uspio nac vremena,volio bihda sam vidio te kockice

pa dobro nisi imo vremena sta se moze ....
ma nema se nesta ekstra vidjet standart molo ovo malo ono :)

moze moze :D dodjes mi krug :D jest da nemam polozeno al mi ne treba hahaha :D hahahahah
:) :) hehehe polozeno moras imat u njemackoj ...

ne bi bilo loše da je coupe ali sta je tu je. odabir pogonske jedinice je odličan i veoma raritetan, svaka čast. Kad završiš objavi neke klipove i daj performanse. Sretno sa 35-icom!

hvala ..
coupe imam jedan ali mi je ovaj najdrazi bio za preradu....sve se vraca kad napuni 30 godina na orginal..
neznam sta da ti kazem mozda na 0-100 oko 7 sec nisam siguran mozda i brze .
max brzina preko gps 245km/H dali je istina neznam!!!!! inace bez problema 235km/h
imas na youtube neki pocetni clipova ukucaj tailerdan
 
Član
danas sam dobio kopletan prednji ovjes ili bolje nosace (querlenker)neznam sad kako se zovu na bih,spremam 5 touring za godisnjeg...ima se robe vozit i tako da necu sa 335i dolazit...
 
Član
doslo mi je auto od brata,sutra poskidam stare stange komplet naprjed
nove su tu
utorak prednje amortizere i federe
srjeda zadnje amortizere i federe i mjerene osovine spura
 
Top