evo da i ja svoju kocku parkiram

evo da i ja svoju kocku parkiram

Član
edoze je napisao(la):
ma kosta,al zato kad zavrsis,imat ces nesto cime ces se ponosit;)

mozda si u pravu ili si u pravu kad pogledam da su moje ruke sve radille osim farbanja na to sam ponosan,kad se ovo zavrsi ostavicu ga u garazu pa nek se malko odmori , imam druge e30 koji mogu da koristim
 
Član
ma drug,ja sam se vozio u e30-ki,2,0 130-tak KS...ostao bez daha...mogu mislit kako tvoji strojevi idu...itekako imas na sta bit ponosan,pogotovo jer si ti sve uradio...:cool:
 
Član
imo sam i ja 320 kombi i bio sam zadovoljan,iso je tacno na 6200u/min 210 na satu.
a kad sam postavijo dugi predugi speer deferencijal oslabio ko da je 316i a vec na 325i i 325e osjecase dobro nista nisam premjetio a na 335i pogotovu osjeca se ko da vozis automatik..fino u 2 krenes bez problema i zakucas 100kmh bez saltanja
 
Član
azerb je napisao(la):
kockica je za 10 :) svaka cast...jel na prodaju :D?????

hvala i za mene je za 10 ali imam jos neki sitnica da uradim samo radi optike...
auto nije na prodaji i nemislim da bi ga ikad prodo,ali nije problem napravit dublikat :icon_smile:


jebac mladih mama
uhhhh auto se neprmjeti po gradu nista od toga staro ,mlade se bacaju na druga auta i jos kad mene vide debelog krivi zubi hehehehehehehehehehehehehehhehehahahahhahaha inace hvala :cool:
 
Član
danas sam narucio neki sitnica za crnog
2 leisne na blatobranu
plasticne kompce 8 komada kopci za drzanje plastike ,sad neznam kako se kaze onaj dio u sredini "Niere"
i jos neki sitnica i hopa 101 eura
postavicu slike kad zavrsim to postavit....
jos ostala prednja vozacka vrata promjenit...farbanje i sklapanje ..
 
BHT Ovisnik
ide nas dosta u hamburg na ljeto:icon_biggrin: jos jednom extra bme,felge su mu za 5+
 
Član
pa imas mail i javi se ...
evo sam sredio prednji dio motora do kompleta.
2 nove gume sa montazom 271 eura
kocnice upisujem u hanoveru a motor i felge u rostoku,u hamburgu nemaju pojima sta pricaju i traze 500 eura da mi sve upisu u saubracajnu,hanover traze za kocnice 50 eura u rostoku 250 motor i felge...
 
Član
nakom dugog vremen evo se javljavm sa dobrim vjestima.....
preko ovi praznika otiso sam svojoj sestri blizu svice ca kilometraza u jednom pravcu 850km.
auto je nevjerovatno dobro islo bez ikakvi problema,voda ulje sve kako treba.
svoj bivsi rekord sam oborio -30min,inace prije sam putovo 6,5 do 7 sati.
Noci sam vozio bilo je malo saubracaja tacno 6 sati putovanja sa prosjekom od 155km/h.
potrosnja je bila oko 13,5 litara na 100km ,vrlo zadovoljan sam.
Naravno da sam i lamdasonu promjenio,malko mi trzo u leru,problem rjesen.
sonda i dihtunge grane ca 200 eura.
osim oko stutgarta me jedan c63amg prestigo ali to niji ni cudno.....max brzina preko navi 247 na pravcu.
zadovoljan sam totalno sve radi kako treba sta se tehnike tice...
neke stvari moracu jos potrazit sta je u pitanju u vezi abs....
 
Član
nakom 10 godina sam sebi jednu zelju ispunijo...kupio sam sebi od sound systema visokotonce orginal i novu podlosku ispod table....
polahko pocinjem iznutra stvari promjenivat...
cjena ukopno 135 eura
jos dolazi nova leisna oko stakla naprjed i pozada
sto ovo nemogu slike ???
 
BHT Ovisnik
nece ni meni avatar,radio se forum nesto,valjda ce bit uredu;)
nek ti je sretno u preradama,auto je prelijepo,a dobbro trosi :cool:
 
Top