dajdža avdija :)

dajdža avdija :)

Član
da ga jebeš neće, mpeg2 nevidi nikako fajl, mpeg4 vidi pusti audio ali videa nema, pravio sam razne rezolucije
320x240
352*288
640*480
720*480
720*576

u mpeg4 formatu nije išlo, pravio sma 30fps, 29 i sl nije išlo enkoder mpeg4, h264 isto ništa, fajlovi se vide i ide ton ali nema videaaaaa :)

ima neka kvaka :)
 
Član
Evo dva videa, na jednom da vidite kako čistim felge sa valet pro

Drugi video je čisto potrošnja po bih cestama znači 80-90kmh klima on tempomat on, da sad ne kontate da troši 4,5l prosjek je 6,5l
 
Član
Gdje si uzimao valet pro, kod slavena ili ?
Cijena me zanima konkretno ovog dragon breath

Sent from my HTC One X using Tapatalk
 
Član
54km je bio cini mi se, cim potrosim ono sto imam narucit cu i ja

Sent from my HTC One X using Tapatalk
 
Član
mali update

Odradio sam mali servis, na satu je skoro 90 hilja, rađen prošle godine i od kupovine auta prošle godine nisam vidio servisa. Auto je još u garanciji pa nisam htio ništa lijevo desno. Cijena malog servisa iznos 400km, obzirom da se filter nafte mijenja svakih 30 hiljada meni su savjetovali da neradim tako da minus 50km i bila je neka akcija od audija minus dodatnih 50km i da mi urade update softwera, ukupno -100km nego što je inače mali servis. Ugl fina ušteda :)
20160906_111055.jpg
20160906_111113.jpg
Meni na izgled pločice su djelovale tanko, a obzirom da je skoro 90 na satu i prva ugradnja rekao sam da posebno provjere i da mi daju ponudu, cijena je 260km i 40km ugradnja za prednje, zadnje su navodno ok, po lokalnim radnjama najskuplje su 200km. Što se tiče pločica u audiju oni za te pare nude orginal, nikakvi ekonomik dijelovi ne postoje kao što recimo ima vw.

Ostalo što se tiče auta je glavnom sipanje goriva i pranje :)

I da skoro sam kupio 19 rotorice, pričekat ću sledeću sezonu i investirati u gume ili ako ispadnu kakve polovne 255/35/19, ugl na proljeće sam na rotoricama :)

Planiram u dogledno vrijeme blago zatamniti zadnje bočnei i zadnje staklo, moram naći nekog u tz da to odradi ljudski.

Uglavnom ništa pretjerano ne radim imam nekih drugih projekata sa strane :)
2016-04-11 17.45.35.jpg 2016-04-11 18.15.25.jpg 2016-04-11 18.22.36.jpg
 
Član
Ništa naročito avdija se pere i vozi trenuto na zimskom setupu i manje više to je to, lijepo vrijeme aj reko malo da snimim koji detaljčić čisto radi zeze i da se imam malo za zezati sa video materijalom.
 
Član
Fino si ti njega uglancao Bgm.. Jesil' prao sa spuzvom i dvije kante ili imas nastavak za onaj foam cannon?
Btw, mog'o si i ti u ove vloggere k'o Dragon :D
 
Član
Nabavio sam tih drkalica od sredstva za flege preko tog foamlanca, sistem 2 kante i neke maze :) za osvježiti plastike ,gume unutrašnjost, jbg jedno minimum 2-3h posla i 4 pive i to je to.
Snimit ću nekad jedan fulltretman
 
Član
Dobar posao, svaka cast! Zanima me cime mazes ove crne neofarbane plastike?

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Top