dajdža avdija :)

dajdža avdija :)

q5 je smijesan naspram ovog. predobar audi, stvarno me odusevljava ovaj model.
sretno sa njim, ljepota je bilo sresti golfa, vjerujem da ce i ovaj isti takav biti
 
Član
dva sitna detalja
negativna stvar je da se na ovakvom autu desava ovo sa farbom od kamencica iako je plastika moglo se mozda bolje srediti sa nekom folijom kao sto ima na bocnim stranama i sluploadfromtaptalk1450946447410.jpg

druga stvar, interesantan detalj vezan za dinamiku na stopovima uploadfromtaptalk1450946545332.jpg koliko sam uspio skontati odgovaraju stopovi sa ovog zadnjeg 2016 modela koji je onako interesantan :) i ako gdje ispadne buduci upgrade

narucene su 245 45 18 pireli tako da ostaju samo jos felge da se izaberu :)

mislim da za bih ceste je kamen 255 40 19 i da bi to bilo neudobno tako da def idem na 18 kao kompromis.
 
Član
Ovo sa farbom ti je i na proslim modelima. Kod mene na dva 4f modela ista stvar, i ovdje na istom mjestu kao kod tebe, a i dole na pocetku praga. Na proslom sam dva puta farbao, a i na novom vec jednom
 
Član
dva sitna detalja
negativna stvar je da se na ovakvom autu desava ovo sa farbom od kamencica iako je plastika moglo se mozda bolje srediti sa nekom folijom kao sto ima na bocnim stranama i slPogledajte prilog 58477

druga stvar, interesantan detalj vezan za dinamiku na stopovima Pogledajte prilog 58478 koliko sam uspio skontati odgovaraju stopovi sa ovog zadnjeg 2016 modela koji je onako interesantan :) i ako gdje ispadne buduci upgrade

narucene su 245 45 18 pireli tako da ostaju samo jos felge da se izaberu :)

mislim da za bih ceste je kamen 255 40 19 i da bi to bilo neudobno tako da def idem na 18 kao kompromis.
Facelift (2016) stopovi odgovaraju al biće malo lufta izmedju karambolke zadnje i fara zato sto je nova karambolka visocija imaš na drugim forumima ljudi što su uraditi i fotke al dobije se u paketu kad kupiš plastika da se stavi izmedju.

Ija sam konto da nabacim nove stopke al su trenutno skupe.
 
Član
Svaka čast na autu je li to briliant black boja?
A kao sto već drugi kazu cudna kombinacija opreme, ima u klimu a ne grijče sjedista.
Kakav je mjenjač (cvt?) koliko brzina ima?
I ja tražim lupan C7 sa novim led farovima i stopkama da mjenjam.
Pratim temu.
 
Član
mislim da je ta briliant black safire

mjenjac na ovom motoru je multitronic 8 brzina, za neko kratko vrijeme mogu reci da radi super po pitanju saltanja, d mod je solidan za kruzing i povremeno preticanje a s mod je vec ono pravo

oprema vec sam pricao jako cudno slozena na a6, gledao sam dosta primjeraka i na svakom nesto mi je falilo, da sam nekom priliom narucivao vozilo izbacio bi 4zone klimu kupio comfort sjedista, navi plus i led i bas tim redoslijedom naravno kad kes nebo bio problem :)

juce sam promijenijo metlice brisaca cijena bosa u radnji oko 80km u ovlastenom je oko 95km, za jeftinije solucije nisam gledao

i napokon sam skontao nakon citanja manula kako se otvara gepek sa mahanjem noge :)
 
Član

Meni je veoma cudno koliko se razlikuju auta za US i EU.
Ovdje 2.0 dođje sa cvt mjenjacem a ne sa ZF 8brzincem :/
Slažem se da je ta kllima nepotrebna i da ovom autu trebaju bolja sjedista (ja uveliko tražim da kupim tzv "salvage" auto sa comfort sjedištima jer ova su strasno neudobna (moj ford sa platnenim sjedištima je kao fotelja za a6)

Ima li tvoj auto uopšte rezime voznje i ima li zračni ovjes?

Drago mi je da si zadovoljan autom pratim garazu i dalje radove.
 
Član
Kad ofarbas ovo gdje ti je skinuta boja sa branika, mozes traziti da ti naljepe foliju da zastitis boju. Lijep auto
 
Član
da napišem koju:
- kupljeni su lanci aka kandže marke trak, jer postojeće od golfa koji su mi ostle nebi mogle fizički 15 vs 17 i bile su tu samo radi mister polismena, pa eto čisto da se nađe nekad ću i probati navodno se montiraj lako pa ako nekad ustreba, mada mišelin aplin radi posao za sada

ljetne gume su stigle 18 još samo da flegle nađem do proljeća tako da budem spreman za ljetnu sezonu

malo sam drkao po načinu vožnje, u individual ili comfort modu je toršio između 8-9l sad po ovoj zimi pa sam probao da vidim možel ići to dole i u eficient modu ide na 6 zanči u istoj dionici sa istim načinom vožnje 6, stim da sporije diže brzinu i šalta u veću i tako dođemo na 6 :) ali to je već penzija teška
inače neki dugorični prosjek je
2016-01-13 06.36.59.jpg

kad stignu felge a prije montiranje ide malo sređivanje kliješa kočnica u sivu boju, znači neće biti crvena :D to mi je nako više selo, znači osvježit ću sa sivom bojom i onda idu 99% rotorke i biću dajdža rotor :D

za sada toliko.
 
Član
1_Audi_A6_Black_Edition_2.jpg
9b9f5e8s-960.jpg

Ja bi odradio i masku u crno bar nekom lak folijom..po meni izgleda tad agresivnije ili retrovitori sivo i maska siva plus rotorke..a celjusti i nema druge opcije od sive mozda neka blaga zlatna,al to onda vise ne izgleda toliko elegantno.
 
Top