dajdža avdija :)

dajdža avdija :)

Član
Odlican auto i odlicna ulaganja za sada, ovo mi je bio izbor (polovan), ali skontam da ne moze stati u garazu i uzmem nov A3. Reci mi samo da mu 18 felga nije malo? Ja bi isao na 19.
 
Član
rotorke 20 et 26 su mjera, a sve ispod toga je neki kompromis
one su jako rijetke u bih cijenom kao solidno polovno auto sa novim gumama :) tako da sam se i ja uklopio porodica dijete i nase bih ceste = 18

onda ide spustanje jel na stock ovjesu 20 je ruznoooooo ititd itd

i ja sam na knap u garazi

soffa
prva slika je black edition na njemu je sve mrak kod mene ima chrom ukrasa na stekama oko prozora tako da mi ta opcija neide nikako

retrovizori idu kad slozim full sline i to opet nisam siguran

zaboravio sam napisati da odrzavanje dizem na visi nivo tako da sam nabavio novi karcher, foam lance za pjenu znaci pranje od sada ide bez kontaktnom pjenom bacim neki rew kad krene ljepse vrijeme
 
Član
Ma jeste sve to i putevi i porodica i dijete, ali 18 mi je nekako bas malo, proguta je kao da je i nema jbg. Sto si se zenio i pravio djecu, sad bi mog'o barem 19 staviti xD Salu na stranu, sve znam...
 
Član
da je situacija drugacija isao bi na drugo auto tipa cls, a5 mozda neki m ko zna sta vec i onda get low isl a ne ovaj kruzer :)
 
Član
0bfc653778f84c50f4c5b1327cd28033.jpg

18ke i fabricki ovjes.
 
Član
Šta se radi na estradi :)
Inače ja svoja auta nikad ne perem na praonama.
Nekako kad sam kupio auto odlučio sam da održavanje dignem na još veći nivo pa sam nabavio novi karcher i bacač pjene foam lance sa ebaya kako bi mogao da bacm pjenu ka veliki i da buduće parnice smanjim na minimum.
Nabavio sam neke hemije
2016-02-25 10.48.39.jpg
ovaj valet pro u akciji na felgama slika je nakon 3-5min, nisam ništa trljao htio sam da vidim bez trljanja kako će izgleati tj skinuti i zadovoljan sam....
2016-02-25 11.09.34.jpg

nisam stigao da uslikam kako radi taj foam lance i ovaj chemical al otprilike nakon 4-5 min auto je bilo ovako
2016-02-25 11.21.20.jpg
Što se tiče onog dresigna za interijer on me najviše oduševio ugl plastike su živnule i sad izgleda kao novo.
 
Član
Ako već ideš na 18 coli , onda trebaš izabrati neku elegantnu felugu , koja se ne ističe puno , jer rotorka 18 na tom autu izgleda smješno tj ispod 20" ju na vrijedi stavljat na A6 C7.
Nešto ovakvog oblika u toj veličini je idealno za taj auto
audi-a6-c7-automatyczna-skrzynia-biegow-51794km-wroclaw-267804327.jpg
 
Član
da je idealno slazem se, ali kao sto reko ne za mene. situacija je da cu kupiti te rotorke sloziti s line iz vana i voziti ovo auto udobno i sa uzivancijom. nabavio sam orednji s line ali dok sve ne nabavim nema diranja



planiram kupiti krajem ljeta neki 4x4 jeep i oko toga se zabaviti i po njemu sarafati svake sedmice i sa projekta spustanja automobila ici na projekat dizanja :) i sve ostalo sto ide tuniranje 4x4
 
Član
To što kažeš, pranje po lokalnim praonica... to je katastrofa, ujebu lak samo tako... ali da se to ispolirati. Zato najbolje sam prati auto, uzmeš dvije kante za vodu, i staviš sito na dno kante, nekih 10-20cm od poda, u jednu kantu čista voda, u drugu šampon, umočiš spužvu u šampon, odradiš dio auta, onda u čistu vodu, da spane prljavština, onda opet u šampon... Ja se sjebo koliko na dnu kante bude kamenčića, koje bi inače nanosio ponovo na lak i prljao ga... I uvijek podijeliti auto na dva dijela, gornji koji je poprilično čist, i donji koji je uvijek katastrofa... za felge odvojena krpa i spužva, za donji dio također odvojena spužva, odvojena krpa za pragove, stakla, lak i tablu. Tako se baš može lak očuvati, ugrubo... ima dosta videa na YT.


Inače lijep audi. Ove felge su ok, uvijek može veće, al jebiga, ne može se reć da je loše! svi samo pametuju, a sami voze na 14-15-16 eventualno 17... kao da ti ne znaš da mu trebaju veće felge, smiješno, ali eto :)
 
Član
uvijek bilo i ostalo u proljeće update sa felgama
našao kopije rotorki 18 i solidne gume dot 14 napravimo neku kombinaciju, postavimo, test vožnja, a ljudi ludila auto se ponaša skroz drugačije, razlog run flat gume, ljudi ja neznam šta je ono al ja na tome nisam mogao da vozim, neznam kako da objasnim kao da je volan direktni, tvrđi teži ugavlnom odustao sam od tih 18 samo radi guma. inače na autu izgledaju onako bara bara

eh sad odem kod covjeka i probam 20 oem rotor (preskupe al et), ljudi to je to to , komfor aj može se progutati al izgled drk drk hitna sjednica kućnog odobra, valjda se usvoji i prođe :)

druga stvar koja me interesuje a ne polazi mi za rukom puštanje videa sa sd kartice, pa ako nek zna tiptriks neka napiše, pratio sam yutube tuto al jok nevidi video i dalje.
 
Top