Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
D_cash je napisao(la):
Bas krvnicki je bilo al sad je ko nov vjerovatno sutra ili prekosutra ce bti ofarban i lakiran a do tada nastavljam muku sa felgama :D Sto si se to izgubio nema te nigdje ni da zoves nista:D ;)

ma nidje me druze nema kako mi je stari lose naj vise oko njega vajda ce biti bolje...
 
super clio, i ja imam jednog tekvog francuzica ;) Zanima me gdje bi se mogao naci taj krovni spojler kod mene je onaj kratki fabricki.
 
Član
@Crazydeaf. hvala druze , polako ali sigurno napredujem ;)
@sever1n znam druze sve aBd bice to sve uredu;)
@HFintegrale i kod mene je bio obicni mislim i dalje je ali slucajno sam kod kolege u nekom dogovoru ispalo i tako da sam ga dobio, a sto se tice kupovine ja sam zelio uzeti imao je u na otpadu Clio identicna boja kao moja i zelio sam da uzmem ali su trazili 100km i moj u racun sto je cisti bezobrazluk , moze se naci to samo malo potraziti pogledaj i na pik.ba ima par clia sto su u dijelovima sa ovim krovnim spojlerom ..pozz
 
Član
Zadnja dva dana se radilo dosta , tj desio se prob da mi je zadnji lijevi dobos zapekao jednstavno preko noci da upalim auto izbacim iz garaze nece nikako tako da sam bio osudjen da to radim u garazi na malenom prostoru tako da su dok sam vec skinuo zamijenio zadnje lezajeve jer je lijevi pomalo poceo da stavara buku tako da smo to zajedno zamijenili, sutra ce ici komplet slike radova ,
A u medjuvremenu felge se privode kraju i vec je bacen filer i zadovoljan sam kako je uradjeno samo na dva mjesta je izbacio koje cu morati popraviti i aBd ovih dana ide u farbanje i lakiranje ..

Slike pakni koje smo zamijenili
img0179ga.jpg

img0193qm.jpg

I slike felgi u fileru
img0206cj.jpg

img0207qk.jpg

img0208bv.jpg


Planiram da ih ofarbam u antracit sivu koja je dolazila na OZ superleggera tako da Paint Code ako neko zna bilo bi dobro ugl radi se o ovoj boji kao na ovim felgama
80164176.jpg

ozsuperleggera4x10818sl.jpg
 
Član
a u papucama se mjenjaju pakne aaa :lol::lol: sto im fino stoji ova bjela boja bolje nego siva :icon_smile: sretno u nastavku...:icon_smile:
 
Član
haha ovo ekipa koja je samo posmatrala i nije zeljela da malo umasti ruke :p
a na slikama se cini od blica kao bijele ali su malcice sive .. ugl hvala ti ;)
 
Član
Ovih dana se radilo .u nekim sam obavezama tako da felge jos nisu ofarbane ali anredne sedmice bi trebale..jer radim par drugih felgi pa dok zavrsim onda idu moje .. u medjuvremenu ofarban zadnji krovni spojler
Ii jedan Glasan update, nabaljvena muzika sve osim pojacala koje cemo valjda nekad do maja uzeti prije pocetka sezone..
radi se o ovmim komponentama
Pioneer TS-w5000SPL 12" tj woofer 5kw i 2kw RMS.a u kutiji od MDF sa aeroportom DLS. inace woofer je sam tezak 32KG plus kutija sigurno ima nekih 50 +kg zajedno ..takodjer kutija tapacirana platnom predvidjenim za to..
Kablovi HI end 50kvadrata + sa osigracem od 140amp. kabal - 35kvadrata dupli tj dva puta po 35kvadrata
tu su cincevi DLS i ostali akblovi za povezivanje kondezatora pojacala i ostalo sve takodjer DLS
Tu su Phonocar razdjelnici 2x komada
DLS pozlacene kleme model BT2
i 2x Kondezatori Renegade 325 od 1.2F
tako dok se malo finansije slegnu idemo u nabavku pojacala koje bi gurao 2kw rms tako da su ponude i savjeti dobrodosli
takodjer moj Sony Xplod Black 1300W ide na prodaju sa kutijom tapacirano i sa aeroportovima veca je litraza ali sa kutijom je 120 a bez kutije ce biti niza cijena.
Slike Muzike ce biti ovih dana dok poslikam sve fino
Sto se tice spojlera ovo su slike nakon poliranja pa nije do kraja ocisceno tako da ne bude da ne valja :D
img0174zx.jpg

img0177tu.jpg

img0235bq.jpg

img0234vv.jpg

ii mali set Felgi koji se trenutno radi i alat koji se koristi :D
img0237g.jpg

img0240ed.jpg
 
Član
Pa tako sam i na kraju odlucio da bi ga malo izduzilo tj izgledao bi dosta bolje sa istom bojom , ugl super je ispalo na kraju zadovoljan sam :D
 
Član
@Soffa iskreno mislim da je proizvodjac Body 32 tako nesto 12km dodje Kg ..uzimam ga prvenstveno jer je ono pravo mekan i lak za obradu prije baze.. ako bas treba sutra ti javim prozivodjaca .;)
@R19_Fana... hvala druze bas zbog lijepih komentara trudis se da bude bolje i bolje ;)
 
Član
Danas spojler pstavljen i evo ih par slika
Ovako je izgledao prije
dsc02772gu.jpg

a ovako sada
slika0182.jpg

slika0183.jpg

i jedna usputna
slika0185.jpg

U srijedu felge idu napokon na faarbanje ovih dana imao puno obaaveza tako da nisam jos stigao kupiti tj pronaci Kod boje koji trazim ali vidjet cemo ponijet cu sliku na mob ii valjda nesto nadjemo slicno u prodavnici boja i lakova.. takodjer uradjeni neki stikeri ai update ce btiti brzo tj uradjeni OZ racing naljepnice za cepove felgi u Zutoj boji :D
 
Top