Clianer 2 ph2 radovi

Clianer 2 ph2 radovi

Član
haha bas vala :p nije celav .. bio sam ti sinoc oko 8 na poslu u nekoj zurbi gledam ima li te al nisam upratio :D
 
Član
tu sam ja samo da si malo sacekao :D e bas mi zao da vidim uzivo kako je leglo to sve :icon_rolleyes:
 
Član
Danas felge napokon ofarbane i prelakirane bilo posla cijeli dan u isto vrijem uradjene jos jedne felge .. uskoro bi trebao naruciti stikere za alu felge i neke jos sitnice ..stikeri OZ racing ce biti u zutoj boji kao sto je vec na autu F1 stiker..pa da to upotpunimo.. evo par slika svi komentari i kritke dobrodosle..
img0286zj.jpg

img0265if.jpg

img0282tb.jpg

img0287xc.jpg

img0267oo.jpg

i jedna mala usporedba izmedju klasicnog mix tj svijetlo siva sa krupnim kristalima
img0242xp.jpg

i usputa kako su druge felge ispale
img0276ax.jpg
 
Ove OZ fege su pre pre fine felge ;) samo polako,fino je vidjet nanovo lakirane..
:) ja svoje pripremio ali nazalost nikad majstor uhvatit vremena da ih presprica :icon_confused: :D
 
Član
Hvala aa boju sam ganjo ovako nesto ..i na kraju kada sam kupovao onaj momak sto radi u prodavnici boje i lakovi izvadio mi je milion nijansi i tesko sam se odlucio tj uzeo sam ovu ugl od Mercedesa je boja i stvarno razmisljam cijelo vrijeme da nije pretamna ali cim sam prvi sloj bacio odmah osmijeh na lice.. takodjer lakirao sam ih u 4 sloja znaci uzivo su bukvalno staklo na slikama s slabije vidi.. a hvala vam svima aa druze da si blize naletis do mene i prelakiramo sve fino :D ;)
 
Član
Hvala svima , ono uzitak je jos veci kad shvatis da je to ta boja ..steta sto nisam slikao danas dok je bila na suncu jer definitivno je pun pogodak :cool::cool:
 
Član
I ovih dana se radilo pomalo..unutrasnjost nakon mnogo kombinacija nakon Sive , carbona, pa black pianno folije ..sada je na red dosla antracit siva kao sa felgi boja, i izlgeda da je ovako najbolje bas kulturno izgleda bas po mom ukusu istice se ali ne previse.. i naravno evo par slika usput slikano i jedan mali teaser tj Pioneer 5kw za kojeg trazim pojacalo valjda do maja nesto izleti da bi bio spreman za takmicenja ali anrednih dana ce biti update cijele muzike tako da :D ...

i da kada sam uzimao cd pleyer nisam dobio limic koji ide uz njega nego je mislim soniyev tako da plastiku koja ide okolo nmgu staviti jer nisu isti ulazi za zabice ali rijest ce se ubrzo nesto..
img0302wx.jpg


img0297un.jpg

img0298zq.jpg

img0326ff.jpg

i par slika auta i woofera naravno
img0317yw.jpg

img0323bx.jpg

img0322m.jpg

i da milka je tu :p radilo se pa je malo prljavo :D
img0313ilb.jpg
 
Član
super je ispala unutrasnjost bas si pogodio boju samo jos da si i ova vrata od ladice ofarbao u istu :icon_smile: a sto se tice ovoga oko cd playera imas na piku kupiti 15km blenda orginalna za clio tj. ta plastika okolo sto dodje kad skines orginalni cd;) a muzika nista dok je ne cujemo i da vidimo te felgice kako mu cuce:123:
 
Član
Fino drugar ;) Sto se tice woofera nije 5kw nego je to 1kw RMS snage ;) sto se tice pojacala koliki ti je budzet ima se nesto za ponudit :icon_smile: A kutija ti je premala ako treba mogu ti i to pomoci da odradis dobru kutiju za slusanja jer ta ti je sigurno premala :)
 
Top