Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
posao danas u doktora kad u mahali kod doma zdravlja zela_gti sa prljavim "pežo":D te opet poslije toga kod grammy-a ispod faxa prođe,zatim 2x dj_m4rko osim ako mu sestra ne gasa puga po gradu:D i opet The_Dag s mocnim focusom na energopetrolu
 
Član
nermin suljagić u srebreniku, i greendevil sa curom:cool: nermine li nermine:icon_mad:

i AnDel na autobuskoj:D studira čojk, hoće da čunira golfa da bidne Beton i Plafon:D
 
zlajaaa je napisao(la):
nermin suljagić u srebreniku, i greendevil sa curom:cool: nermine li nermine:icon_mad:

i AnDel na autobuskoj:D studira čojk, hoće da čunira golfa da bidne Beton i Plafon:D



zastao malo s greendevilom pred bingom u srebreniku,bio sam sa zenom i sinom....
 
Član
vidio trizu s autom na EP slavinovici, ja tamam posao da mahnem al prode pored i ode prema brcanskoj :)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
nermin suljagić u srebreniku, i greendevil sa curom:cool: nermine li nermine:icon_mad:

i AnDel na autobuskoj:D studira čojk, hoće da čunira golfa da bidne Beton i Plafon:D



zastao malo s greendevilom pred bingom u srebreniku,bio sam sa zenom i sinom....



nema problema šefe, vidio sam da nisi dugo bio, jer sam se cijelu noć vozao:D:123::123::123:;)

adams je napisao(la):
vidio trizu s autom na EP slavinovici, ja tamam posao da mahnem al prode pored i ode prema brcanskoj :)

njega svako viđa:icon_smile: ipak RADO VIĐEN:icon_twisted::icon_twisted::123:
 
vidio nekog chuniranog Golfa pred Bingom u Srebreniku.
Nek se sam prepozna ko je :lol::lol:

[attachment=33844]
 

Prilozi

  • DSC00006.JPG
    DSC00006.JPG
    67,9 KB · Pregleda: 31
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top