Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
maloprie bilo na igmanu clan ASTRA bio do mene ...bio zlatni bmw , sivi clio i vrnia 206...najaci ste dosliljudi oko pola 10 pocese odma da galame da zadaju hh...i bila bijela cetvorka sredena na njoj pise protuning.com ii josnekoliko momaka...
 
Član
sUx je napisao(la):
maloprije kod konzuma sa gornje strane zadavali ga ::smajli44::smajli44::smajli44::smajli44:
Ja ,gale,adi,andre,boki,muha,lulo,dragon, i jos bruku raje.... dragon ga nije puštao PUUUUUUUUUUUUUUUNNN PUUUUUUUUUUUNNN " REBNI GA " HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA:123::123::123::murija::nx::dojke:

:lol::lol::lol:eek:vaj najjači ocam*:D sve opake mašine:icon_twisted: jučer viđen Sandro:123:
 
Član
vidjen muha (jasmin16v) kod konzuma veceras sa xsarom VTS
ubjedljivo najljudji lik jos kad popije...
 
Član
D_cash je napisao(la):
maloprie bilo na igmanu clan ASTRA bio do mene ...bio zlatni bmw , sivi clio i vrnia 206...najaci ste dosliljudi oko pola 10 pocese odma da galame da zadaju hh...i bila bijela cetvorka sredena na njoj pise protuning.com ii josnekoliko momaka...
Hahahahha totototototototototototo :D
 
Član
edoze je napisao(la):
jucer limpi po blatusi...il je fabija sam isla,nezz:lol:

Morao se uvratiti u Ze, jedna pjana zrtva bila, ispovracala pola duse, boca falila da ode po autu.... :icon_mad:

A evo jedne prigodne slikice, jos nam i zafalilo mesa, ""em ti stoku kad navali :lol: :lol:

 
Član
Limpi je napisao(la):
edoze je napisao(la):
jucer limpi po blatusi...il je fabija sam isla,nezz:lol:

Morao se uvratiti u Ze, jedna pjana zrtva bila, ispovracala pola duse, boca falila da ode po autu.... :icon_mad:

A evo jedne prigodne slikice, jos nam i zafalilo mesa, ""em ti stoku kad navali :lol: :lol:


kakva pijana zrtva u petak u pola 2:icon_rolleyes::D
 
Član
:lol: :lol:

Ma nisam ni ja dobar, mislio jucer :lol: :D

A u petak se malo vozikalo i pralo auto :icon_smile:
 
Član
wade je napisao(la):
vidio loverovu cetvorku danas na borackom,to nisu istine kako mocno izgleda cetvorka uzivo...:cool:

sto ne mahnu il svirnu :)
vidio sam u petak u sarajevu oko 17h-18h cetovorku bijelu napucanu,sa crnom haubom tak neshto,pustio ga na stupu da se ukljuci prema wisa centru ondje :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
wade je napisao(la):
vidio loverovu cetvorku danas na borackom,to nisu istine kako mocno izgleda cetvorka uzivo...:cool:

sto ne mahnu il svirnu :)
vidio sam u petak u sarajevu oko 17h-18h cetovorku bijelu napucanu,sa crnom haubom tak neshto,pustio ga na stupu da se ukljuci prema wisa centru ondje :)

ja mislim da je ta cvrka bila u Gradišci:icon_smile: bonton je bonton:D
 
Član
LSD ispred Interexa na Pofalicima, G5 bordo - Astra vise puta (N.S) i ispred doma jna, Fele zuji naokolo i jos naroda :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
wade je napisao(la):
vidio loverovu cetvorku danas na borackom,to nisu istine kako mocno izgleda cetvorka uzivo...:cool:

sto ne mahnu il svirnu :)
vidio sam u petak u sarajevu oko 17h-18h cetovorku bijelu napucanu,sa crnom haubom tak neshto,pustio ga na stupu da se ukljuci prema wisa centru ondje :)

vidio je kad sam posao kuci tamo parkiranu ispred onog onde hotela meni se cini,nisam bio bas svoj tad,a vidio je kasnije tamo na livadi parkiranu,golf,bila je neka crna honda meni se cini ja s jaranom dosao,mozda si vidio zelena cetvorka sdi pod rucnom ondje uletili par puta :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top