Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
green devil na semaforima u srebreniku malo prije:icon_smile: gledam ja ciji je ono korado onako spusten pozadi kad ono Emirov:lol:
 
Dzeniii je napisao(la):
green devil na semaforima u srebreniku malo prije:icon_smile: gledam ja ciji je ono korado onako spusten pozadi kad ono Emirov:lol:

uskoro ide ka zemlji, opruge cekaju da se montiraju, bivsi vlasnik stavio dizelove opruge naprijed pa je ko Dzip :lol::lol::lol:
 
Član
@col3
Ja sam ono 2 put proso imo nekih obaveza haha a ako nekad izjutra i zagasa moguce da je sestra zna ona to cesto haha:D
 

sUx

Član
maloprije kod konzuma sa gornje strane zadavali ga ::smajli44::smajli44::smajli44::smajli44:
Ja ,gale,adi,andre,boki,muha,lulo,dragon, i jos bruku raje.... dragon ga nije puštao PUUUUUUUUUUUUUUUNNN PUUUUUUUUUUUNNN " REBNI GA " HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA:123::123::123::murija::nx::dojke:
 
sUx je napisao(la):
maloprije kod konzuma sa gornje strane zadavali ga ::smajli44::smajli44::smajli44::smajli44:
Ja ,gale,adi,andre,boki,muha,lulo,dragon, i jos bruku raje.... dragon ga nije puštao PUUUUUUUUUUUUUUUNNN PUUUUUUUUUUUNNN " REBNI GA " HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA:123::123::123::murija::nx::dojke:

HEHEHHEHE REBNO SAM GA DJECEMi samo PUNNNNN
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top