Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vidjen zela(neslani jovan) ,cole i marko,vidjen je tako dje porschefan,malo se upoznali..tako dje je bilo upoznavanja sa Guru-om,i jos mnogo dobrih ljudi..Cnic_gsi prodje papak nece ni da zastane,hehe...treba si malo prici,neujedam....
a noc prije toga sam bio sa noke-tom,i sa semom italijanom...prelijepa dvojka, a i cetvorka je ko bombona....takodje bilo jos chunera ispred garaze... muha sa bimerom(sllllab skroz) a i maruti i ersan(od onih koje poznajem sa foruma)vidjen je i clan astra u gradu....
a Lovera sam vidio sinoc prije kladnja(cini mi se da je on,..R32 front,cuje se nesto mu riiiiiiče iz auspuha..hehehe,samo on onako galami)
 

IGY

Član
Og1 gdje se necu zacrveniti jos mu sviram nista on, ko da je corav
Daki nisam vidio fakat negdje sam odlutao ko sto rece :D
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Vidjeh ja sinoc novog Meganea Sport u Sarajevu, zuti sa proba tablama, izgleda bolesno dobro, kakav GTI :lol:

Vidio sam ga i ja, cijelu subotu vecer stajao pred kafanom, vozi ga Bunjo mladji, momak je prije vozao plavog clia sport... stvarno bolesno izgleda onaj megane
 
dado307 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Vidjeh ja sinoc novog Meganea Sport u Sarajevu, zuti sa proba tablama, izgleda bolesno dobro, kakav GTI :lol:

Vidio sam ga i ja, cijelu subotu vecer stajao pred kafanom, vozi ga Bunjo mladji, momak je prije vozao plavog clia sport... stvarno bolesno izgleda onaj megane

vidjeh ga ja maloprije,,bas je bjesan :D
 
Član
ma vidio dosta raje, za oko mi zapao triza danas gasa pored ekonomske, lover proleti maloprije kraj mene kod raskrsnice za omegu, pike skrenu kod stadiona....:icon_smile:

PS. lover pomalo, ide on maloprije ja gledam ja budale neke reko jest se zafuro, kad proleti vidi lovera reko jbt,...:D
 

LSD

Član
trizi zvizdao sa petrola oko 15 casova...
bio s ivicom i uniq--que Cruel
seat ide loodo :icon_smile::icon_smile::cool:
pike na OMW-u
 
Član
LSD je napisao(la):
trizi zvizdao sa petrola oko 15 casova...
bio s ivicom i uniq--que Cruel
seat ide loodo :icon_smile::icon_smile::cool:
pike na OMW-u

a cuo sam te, trznuo se al' nisam mogao skontat ko je, pretpostavio sam da je s pumpe neko ;)

@golf & mawi

mahnite kad : )
 
Član
vidjam ja tunere stalno al ne znam ko je ko... npr juce plavi audi 80 znam da je s foruma... zeleni golf 2 znam da je s foruma... sivi g4 mislim da je od bulexa... :) a ovo trizex lover i ekipa se svakodnevno vidjamo :)
 
Član
trizex je napisao(la):
LSD je napisao(la):
trizi zvizdao sa petrola oko 15 casova...
bio s ivicom i uniq--que Cruel
seat ide loodo :icon_smile::icon_smile::cool:
pike na OMW-u

a cuo sam te, trznuo se al' nisam mogao skontat ko je, pretpostavio sam da je s pumpe neko ;)

@golf & mawi

mahnite kad : )

ma dje cu mahati kad proletis brzo, ja dok skontam da masem ti na skveru vec....
 
Član
niko ne mashe i ne blica :D
pike stajlira povazdan :)
nermine moguce da sam ja bio jer sam se vracao sa jadrana :D
vidio sam neku cetvorku u sarajevu iz usa uvezena,i nazad pise na komadu papira SLOVO P :D ludnica :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top