Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Got2b je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio neke cunere na OMV-u, haman ove sto je got2b napisao, i lov tamo kod Solnog trga parkiran, slucajno metalnim rajfeslusom zakacih malo boje na auto, al za petaka se uradi kao da nije bilo nista :lol:

:D

mogo bi lov sjeci to sto je ispod:lol::lol::lol::lol::lol:

Sto si takav, mislio sam na rajfeslus od jakne, nema sta sjeci tu :lol:
 
Član
moze li mi reci neko da li ima clan foruma da ima golfa 4 srebrni led diode stopovi zadnja 3 broja na tablici 000.Mislim da je iz Tuzle.?Covjek je kralj skidam mu kapu kako vozi!:123:
 
Fawaay je napisao(la):
moze li mi reci neko da li ima clan foruma da ima golfa 4 srebrni led diode stopovi zadnja 3 broja na tablici 000.Mislim da je iz Tuzle.?Covjek je kralj skidam mu kapu kako vozi!:123:

Haha:lol::lol::lol:

Kolega lov2xlr8 Omaklo mu se;)
 
Član
bio je taj Golf 4 u Kladnju za Bajram,ja bio kod prijatelja na vikendici.Ispod vikendice na magistrali stoji policija s radarom kad je projurio kraj njih nisu ni vidjeli koje je auto,mi pali od smijeha. Drugu noc ja s drugom idem u Tuzlu kad nas je frajer pretekao,ostade passat 2.0tdi za njim kao da stoji.Jos mi u druga stvarno nabrijan passat,felge 18"zoll i 305 gume,ma ulazi u svaku krivinu po 120-130 ali ne mozes frajera stici.:icon_smile:
Ko je kralj i koja mu je masina,ostavio je najbolje utiske.Kralj je.
 
Član
Fawaay je napisao(la):
bio je taj Golf 4 u Kladnju za Bajram,ja bio kod prijatelja na vikendici.Ispod vikendice na magistrali stoji policija s radarom kad je projurio kraj njih nisu ni vidjeli koje je auto,mi pali od smijeha. Drugu noc ja s drugom idem u Tuzlu kad nas je frajer pretekao,ostade passat 2.0tdi za njim kao da stoji.Jos mi u druga stvarno nabrijan passat,felge 18"zoll i 305 gume,ma ulazi u svaku krivinu po 120-130 ali ne mozes frajera stici.:icon_smile:
Ko je kralj i koja mu je masina,ostavio je najbolje utiske.Kralj je.

2.8l v6 4x4 vozi na 19-kama....sitnica;);););)

a ne vozi lover tako brzo...on sve to polako:p

http://www.bhtuning.com/golf-4-v6-tuzla-t-4885-49.html
 
Član
aa sjecam se passata,crni :D:D ocekivao sam da ce da bude utrke,vidim passat crni,felgice,evo ga reko,haj da malo brze vozimo,a onda sam isho za vlasenicu,milicija zaustavila nekog,nesto peglaju...a mi laganica 140 150 :D i vidim momci se smiju

dobar passat :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
aa sjecam se passata,crni :D:D ocekivao sam da ce da bude utrke,vidim passat crni,felgice,evo ga reko,haj da malo brze vozimo,a onda sam isho za vlasenicu,milicija zaustavila nekog,nesto peglaju...a mi laganica 140 150 :D i vidim momci se smiju

dobar passat :)

nismo mogli da te stignemo pa smo kod stupara odustali a bili smo krenuli za tobom :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top