Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam u zadnje vrijeme vidjao nesto puno clanove, ali dva puta u 24h vidjam crnog Golfa 4 GTI na falcarama, predobro izgleda... da nije neko sa foruma?
 
Član
Veceras oko ponoći na ininoj pumpi u Sa,prije pumpe braće mujić okupilo se nekoliko ćunera nisam poznao nikoga sa foruma.A veceras scene,mi sa tekije svratili na vratniku u onu pekaru na putu pored harema,kad neki lik sa sivom cetvorkom nesto se lafo poce folirat,opali u bankinu puce mu guma,ukrivi se felga,otpade branik a neke trebe ondje bile...sasu se lik nenormalno i nastavi vozit ko bajagi njemu svejedno,a jesam se i nasmijo Bogu moj :lol::lol::lol:
 
Član
Maloprije marka V vidio sjedio sa mnom za stolom A STO JE RUZAAAAAAAAN:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Vidio Ostojića Dalibora... i kolegu mu... svratili u Jablanicu prije pola sata da uzmem neke felge i gume... vraća se od Srđana... auto mu je spremno za Mostar :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
vidjen guster veceras u tz na omv :)

ma vidjen si i ti vise puta ;) i naravno Triza :D samo def. niste normalni u Tz, oplako sam par puta sinoc kako su se drotovi isfuravali kad su likovi pored njih zujali i to bruku vise od ogranicenja :lol:
 
Član
Vidio neke cunere na OMV-u, haman ove sto je got2b napisao, i lov tamo kod Solnog trga parkiran, slucajno metalnim rajfeslusom zakacih malo boje na auto, al za petaka se uradi kao da nije bilo nista :lol:

:D
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Vidio neke cunere na OMV-u, haman ove sto je got2b napisao, i lov tamo kod Solnog trga parkiran, slucajno metalnim rajfeslusom zakacih malo boje na auto, al za petaka se uradi kao da nije bilo nista :lol:

:D

mogo bi lov sjeci to sto je ispod:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Vidio Seju i ostale iz SRCS... odoše na pistu... malo stao sa njima i ispratio ih... oko 7 večeras.. odoše opremu postavljat... ;)

Pa sutra ako Bog da vidimo dosta ostalih sa foruma hehe

pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top