Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
upoznao danas Ljuboja slucajno u zastoju izmedju Brckog i Bijeljine:icon_biggrin:

lud lik 100 na sat, a Golfek cadi ko parna lokomotiva:lol: ...umirali smo od smijeha kad krene obilaziti:cool:

ev i jedna slikica ;)

 
Lov2xlr8 i Pike na kafici (soku zapravo) :icon_biggrin: i neke ko trkice do Remexa,Golfom sam znaci odusevljen,ide,izgleda,lezi,zvuci sve za 10 ;)

( i ne kazem ovo zbog usluge koju mi cini :D stvarno je Golf toliko dobar da cu cak i promijeniti misljenje o vw-u jbt) NOT:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Lov2xlr8 i Pike na kafici (soku zapravo) :icon_biggrin: i neke ko trkice do Remexa,Golfom sam znaci odusevljen,ide,izgleda,lezi,zvuci sve za 10 ;)

( i ne kazem ovo zbog usluge koju mi cini :D stvarno je Golf toliko dobar da cu cak i promijeniti misljenje o vw-u jbt) YES, so true:D

wtf? :D:D:D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Lov2xlr8 i Pike na kafici (soku zapravo) :icon_biggrin: i neke ko trkice do Remexa,Golfom sam znaci odusevljen,ide,izgleda,lezi,zvuci sve za 10 ;)

( i ne kazem ovo zbog usluge koju mi cini :D stvarno je Golf toliko dobar da cu cak i promijeniti misljenje o vw-u jbt) NOT:D

:lol:

sta su ti nasuli u sok xD
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
bgm ja nisam nikog a volio bi bar nekog da upoznam:icon_biggrin:

Svrnes do OMW-a..gotov svaku noc bude neko ;)

RCat je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Lov2xlr8 i Pike na kafici (soku zapravo) :icon_biggrin: i neke ko trkice do Remexa,Golfom sam znaci odusevljen,ide,izgleda,lezi,zvuci sve za 10 ;)

( i ne kazem ovo zbog usluge koju mi cini :D stvarno je Golf toliko dobar da cu cak i promijeniti misljenje o vw-u jbt) NOT:D

:lol:

sta su ti nasuli u sok xD

Boba mu izdrobili u sok...voli sad sve pa i vw...love drug is working:D
 
Član
erol doso poslom u tuzlu a zaboravio "poso" kod kuce,vidili se malo sa dakijem i fordovima u salonu,hjoj jest lijepa fiesta bijela,stroj :)
veceras bilo raje neke,
vidili passata 3 karavana zelenog, skino banderu ispod plavog mosta,dobro je odero
 
GreenDevil je napisao(la):
Erol-jesil danas prolazio kroz Spionicu???
ibiza pretice kolonu:lol::lol::lol:

Jes,jes :D

Popio sam i kaznu 50 km danas,ufati me hebeni radar,sva sreca pa mi kamiondzija blico ko lud,da ne bi njega uuuf bilo bi mnogo gore:icon_twisted:

Vidio sam i ja tebi Golfonju parkiran tamo negdje,jedno 10-15 km poslije Srebrenika u pravcu Tz-Bc.

bulex je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Lov2xlr8 i Pike na kafici (soku zapravo) :icon_biggrin: i neke ko trkice do Remexa,Golfom sam znaci odusevljen,ide,izgleda,lezi,zvuci sve za 10 ;)

( i ne kazem ovo zbog usluge koju mi cini :D stvarno je Golf toliko dobar da cu cak i promijeniti misljenje o vw-u jbt) YES, so true:D

wtf? :D:D:D

Hahaha:lol:
Al ne stvarno,ostavi cojek maminog Pola,sjede u Golfa,da bog sacuva,zvuuuuk ja ne znam da sam bolji cuo u skorije vrijeme, vadi ga onaj jdm style lonac:D

Da,dosao znaci maksuzli da dam cojeku pare i kad sam vec doso gore skontam da para nema,ostale kod kuce,idiot cojek:D

Ode 40 kmica na gorivo i 50 na kaznu,ni zasta jbt :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top