Carbon Folija jos IN ili vec OUT ?! Vase misljenje?

Carbon Folija jos IN ili vec OUT ?! Vase misljenje?

Član
Iskreno taj carbon po vanjskim dijelovima auta meni izgleda tako jadno jeftino da boli glava. Nema veze sa originalnim carbonom ni na izgled ni dodir ni nista.. Tko je vidio i drzao u ruci pravu haubu od carbona znat ce o cemu pricam. To nikakva folija nemoze docarati , a taj car wraping to ce kod nas biti jos vece govno jer svi kontaju obljepim ga folijom evo ga novo a ispod se vidi svako ostecenje i uvala gore nego pod starim lakom. Znaci za taj potez treba auto biti limarijski savrseno + cijena folije dakle o5 dodjes do cijene kvalitetnog lakiranja. Jedina isplativost je na NOVE aute sa savrsenim limom pa da sacuvas lak za prodaju u buducnosti i slicno..
 
Ajde kad smo vec kod toga ima tko da stavilja FINO i KVALITETNO foliju unutra, auto: mercedes 124 dakle ona tabla cijela (malo nacikla od sunca da to prekrije) i oko mjenjaca.... podrucje Ljubuski... Mostar...
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
Iskreno taj carbon po vanjskim dijelovima auta meni izgleda tako jadno jeftino da boli glava. Nema veze sa originalnim carbonom ni na izgled ni dodir ni nista.. Tko je vidio i drzao u ruci pravu haubu od carbona znat ce o cemu pricam. To nikakva folija nemoze docarati , a taj car wraping to ce kod nas biti jos vece go*no jer svi kontaju obljepim ga folijom evo ga novo a ispod se vidi svako ostecenje i uvala gore nego pod starim lakom. Znaci za taj potez treba auto biti limarijski savrseno + cijena folije dakle o5 dodjes do cijene kvalitetnog lakiranja. Jedina isplativost je na NOVE aute sa savrsenim limom pa da sacuvas lak za prodaju u buducnosti i slicno..

Mozda
Ja kad sam skidao prvu foliju koju sam zalijepio na krov sa folijom je se skidao lak u komadima 15x15 cm :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Tako da vec steta nego korist.
Nanovo prefarbo krov i rukno foliju opet :D
 
Početnik
Meni nikad nece isfurat ono sto mi se svidja :D dobra sisa, plave oci, golf dvojka, poliran falc, remus, pa donekle i carbon folija...al naravno, nicega previse ;)
 
Član
@ sarajlic osobno sam gulio 10 nissan micri bile u norveskoj na aerodromima oni mali zuti autici sta usmjeravaju avione. Bili su zuti u foliji a ispot srebrena metalic ja i kolega na 10 auta nismo imali mrve ostecenja osim 3 crknuta fema i sto nisam imao nokte na rukama nikako :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
@ sarajlic osobno sam gulio 10 nissan micri bile u norveskoj na aerodromima oni mali zuti autici sta usmjeravaju avione. Bili su zuti u foliji a ispot srebrena metalic ja i kolega na 10 auta nismo imali mrve ostecenja osim 3 crknuta fema i sto nisam imao nokte na rukama nikako :D

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Oggy je napisao(la):
Meni nikad nece isfurat ono sto mi se svidja :D dobra sisa, plave oci, golf dvojka, poliran falc, remus, pa donekle i carbon folija...al naravno, nicega previse ;)

oggy svaka ti dala :lol::lol:
 
Član
Oggy ideol :D:cool:

Uvijek ce se to nekome svidjati nekome ne :icon_rolleyes:

Po meni je jos in i nije isfurano a na starim autima dobro dodje za osvjezenje pogotovu ako se pokriju osteceni i dijelovi koji su izblijedili od sunca a i cijena je pala jos tako da je OK ;)

A sto se tice presvlacenja citavog auta to mi je OUT preskupo je a i ne mogu jos uvijek kod nas to profesionalno odraditi a i izbor boja je ogranicen, tako da radije lakiranje komplet auta kad su vec iste pare cak je i jeftinije lakiranje ak nije bas neka skupa i exkluzivna boja
 
Član
adi187 je napisao(la):
Oggy ideol :D:cool:

Uvijek ce se to nekome svidjati nekome ne :icon_rolleyes:

Po meni je jos in i nije isfurano a na starim autima dobro dodje za osvjezenje pogotovu ako se pokriju osteceni i dijelovi koji su izblijedili od sunca a i cijena je pala jos tako da je OK ;)

A sto se tice presvlacenja citavog auta to mi je OUT preskupo je a i ne mogu jos uvijek kod nas to profesionalno odraditi a i izbor boja je ogranicen, tako da radije lakiranje komplet auta kad su vec iste pare cak je i jeftinije lakiranje ak nije bas neka skupa i exkluzivna boja

U BiH jedino ko provjereno i jako kvalitetno radi car wraping je Sinisa ili Basta kako ocete iz Gradiske i Zelja iz Sarajeva to odgovorno tvrdim ;)
 
Član
Carbon out ili in .... jbg to je nesto sto ce malo teze postati out jer to je nesto kao sto svi ganjaju xenon svjetla pa tako i ovo... jer iskreno prije su se vazda krovovi i haube farbale u mat boju tako da je ovo neka zamjena a jos ima teksturu pa je malo zanimljivije...carbon folija se po mom misljenju moze svrstati medzu (diode, xenone, masku bez znaka, farbanje sjenila u farovima i sl.)jer to su neke osnovne stvari koje ljudi rade kada uzmu da malo sredzuju auto a nije puno para... ja koji sam uradio veliki broj auta mogu samo reci da je posao opao jer se sad moze svugdje kupiti i svako pokusava da uradi sam, al idalje ima ljudi koji neznaju kako raditi i gdje uzeti... recimo veliki broj taksista kojima su steke oguljene prije ce uraditi u ovo nego mjenjati steke ili kome je ispucala hauba od kamencica pa uradi ili radi izgleda... vidim gore se radi o tome da je bolje imati pravi karbon al zato hauba od pravog karbona je 500-600$ a ovo je 50-60km tako da je ovo vise prihvatljivo za nase uslove... to da se guli lak to jedino na autu koji je ranije lose ofarban pa zato jer sam oguli dosta stvari i nije se digla boja ili lak... svako ima svoj ukus pa tako i ja, evo kod mene je pola auta u karbonu i to mi se svidza vise ne bi ni cm jer je ovo tamam a nekome se ne svidza, neko kaze sto ne bi citav neko ovo neko ono... proci ce i ovome vrijeme kad tad al eto do tad nek se lijepi
p.s.
evo auto novo od 50,000Eura a ovaj carbon, i njemcima je jos zanimljiv;)
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=cujg2rjulstj
 
Član
imaju i njemci selo tuninga pa to ne znaci da je globalno zanimljiv :D A nemozes svrstavati ksenone npr. sa folijom jer sa ksenonima na pravim farovima sa lećom i mogucnosti podesavanja dobijes funkcionalnost a sa carbon folijom se dobije nesto sta bi kao trebalo biti to a nije ni blizu
 
Član
Meni je carbon zanimljiv kao dobro rješenje za pokrivanja nekih nedostataka na autu svejedno vani ili unutra.

Također na novim autima samo krov mi lijepo izgleda, eventualno i na starijim autima kad je nešto urađeno, ali samo u slučaju kad je komplet auto sređeno a ne sve stock i odjednom hauba carbon ničim izazvana.

Na svom autu ne mislim ništa raditi carbonom jer je previše rasprostranjeno i ne uklapa se u neko moje viđenje - tamna stakla, lijepe felge, clean auto :cool:
 
Top