Carbon Folija jos IN ili vec OUT ?! Vase misljenje?

Carbon Folija jos IN ili vec OUT ?! Vase misljenje?

Član
Dakle cisto informativno,sta kazete na tuning Carbon folijom, da li je vec "izmodilo" ili je jos uvijek u "trendu"?!:icon_question:


Ja sam prije malo vise od godinu dana uradio dosta stvari Carbon folijom,prosle sedmice sam sve uklonio u enterijeru sto se tice Carbon folije,na karoseriji je ostala hauba a i nju cu za koji dan ukloniti....
 
Član
sto se tice enterijera nesto je bolje oblozit carbonom nego da je sugavo ili obicno...sto kaze og1 to je stvar ukusa....ne treba pretjerivati ni u cemu pa ni u tome...
 

OmO

Član
Ja iskreno ne gotivim carbon foliju, ali ako se meni npr. svidja nesto, bilo ono "out" ili "in" ja cu to sebi uraditi :icon_smile:
 
Član
__minel__ je napisao(la):
sto se tice enterijera nesto je bolje oblozit carbonom nego da je sugavo ili obicno...sto kaze og1 to je stvar ukusa....ne treba pretjerivati ni u cemu pa ni u tome...

Pa kod mene u fiat-a rucke bile sugave,vjerovatno znas o cemu pricam guli se ona plastifikacija pa sam presvukao carbonom...ali sada sam skinuo onaj sloj,pripremio i lakiranje :icon_smile:,sada su rucke kao nove i nekako mi ljepse nego dok je carbon bio...
 
Član
mdeebosna je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
sto se tice enterijera nesto je bolje oblozit carbonom nego da je sugavo ili obicno...sto kaze og1 to je stvar ukusa....ne treba pretjerivati ni u cemu pa ni u tome...

Pa kod mene u fiat-a rucke bile sugave,vjerovatno znas o cemu pricam guli se ona plastifikacija pa sam presvukao carbonom...ali sada sam skinuo onaj sloj,pripremio i lakiranje :icon_smile:,sada su rucke kao nove i nekako mi ljepse nego dok je carbon bio...
znam na sta mislis,i u mene se ogulilo pa sam ja jos ogulio nozem i oprao nitro razredjivacem...mislimse bas da li carbonom ili da ofarbam...al vjerovatno cu farbat jer sam mislio i instrumentalku i ono gdje je grijanje i oko cd playera u boju auta.....al nije lose ni jedno ni drugo..sve je do ukusa i do kesha...
 
Član
Stvar ukusa, meni je predhodni auto bio ceo mat crni pa se carbon hauba extra uklopila, dal je in ili out ne znam, uglavnom je bilo extra i opet bih tako stavio.
 
Nisu cizme IN,ali si stvarno seljak ako odes u tenisicama u ribolov...
Sta hocu reci:
Sve zavisi gdje se koristi,isto kao LED diode ili neonke....
 
Član
Sta je IN a sta OUT on ce da ti kaze :D

get_img


Ja licno ne bi nikad radio haubu ili krov, ali zato enterijer zasto da ne! Stvar ukusa!
 
Član
stvar ukusa, za enterijer je cak i pozeljna ako su pojedini plasticni djelovi osteceni i ostarili...jos ako se slozi s ukusom onda je super, bez pretjerivanja, ono neke detalje samo ...
a da li je globalno isfurana... definitivno nije, bar kod nas nije, skoro da i ne vidjam auta s carbon folijom , nemamo mi neku veliku scenu da bi to imao ko furati, uglavnom su stock auta...tunning uopce i modifikacije vrlo malo zastupljeno...
ko voli nek izvoli, zavisi sve od auta do auta..na nekom bolje stoji na nekom losije...
al ko voli malo promjene, koju moze skinuti kad hoce, super stvar ;)

ja cu presvlaciti krov, da li ce biti mat ili carbon razmisljam :cool:
 
ja ga dozivljavam kao sinonim za race style,nesto snazno...i na takvim autima mi je uvijek in,a u druge stilove se ne uklapa nikako ;)
 
Član
Mislim da ne,jos uvijek ima posla ;) a nova furka koja ce kod nas zazivit je car wraping tj folijama promjenis boju svog auta,komplet auto se oblozi u bilo koju boju,a opet kad se sjetim po kojoj cijeni se prodavao carbon i po kojoj sad a i same cijene rade isto tako,tek ce to sad kod nas zazivit,svima je puno koliko god kazes to iz svog iskustva govorim,al opet mislim da sam kreirao neku fer cijenu ugradnje carbon folije,pa je nebi iznosio ovdje koga interesuje ima PM ;)
 
Član
Ja mislim da je samo kod mene u zenici hauba presvucena u carbon,ako grijesim nek me neko ispravi,radzena je prije nekoliko mjeseci,i sta sad trebam je skinuti....:icon_mad:,vec OUT :icon_rolleyes:
 
Top