Carbon Folija jos IN ili vec OUT ?! Vase misljenje?

Carbon Folija jos IN ili vec OUT ?! Vase misljenje?

Član
__minel__ je napisao(la):
mdeebosna je napisao(la):
__minel__ je napisao(la):
sto se tice enterijera nesto je bolje oblozit carbonom nego da je sugavo ili obicno...sto kaze og1 to je stvar ukusa....ne treba pretjerivati ni u cemu pa ni u tome...

Pa kod mene u fiat-a rucke bile sugave,vjerovatno znas o cemu pricam guli se ona plastifikacija pa sam presvukao carbonom...ali sada sam skinuo onaj sloj,pripremio i lakiranje :icon_smile:,sada su rucke kao nove i nekako mi ljepse nego dok je carbon bio...
znam na sta mislis,i u mene se ogulilo pa sam ja jos ogulio nozem i oprao nitro razredjivacem...mislimse bas da li carbonom ili da ofarbam...al vjerovatno cu farbat jer sam mislio i instrumentalku i ono gdje je grijanje i oko cd playera u boju auta.....al nije lose ni jedno ni drugo..sve je do ukusa i do kesha...

Ja sam tako i uradio,rucke,instrumentalku i oko grijanja...extra izgleda..s tim da sam u silver,nisam htio u boju auta.. vec su mi presvlake i tapacirunzi u boji auta, bilo bi TOO MUCH da sam i to u boji auta.....

strujaze je napisao(la):
Ja mislim da je samo kod mene u zenici hauba presvucena u carbon,ako grijesim nek me neko ispravi,radzena je prije nekoliko mjeseci,i sta sad trebam je skinuti....:icon_mad:,vec OUT :icon_rolleyes:

:lol::lol: ja sam u okolini gracanice bio prvi,vise od godine je na haubi i ovi sto se ne razumiju u to,kazu "sto ti je hauba onako sugava,sto je ne lakiras...bas nemas para" :lol::lol::lol::lol: Eh sada kada sam im svima pojasnio sta je Carbon folija,meni nije vise nesto zanimljivo....
 
Član
sto se tice carbona krov,retrovizori i neke sitne dijelove enterijera ;) sve ostalo je previse po meni
 
Član
sto neko vec spomenu, in ili out ako mi se svidja ja cu to uradit. a ta imitacija carbona mi se tako zgadila od kad sam poceo vidjat presvucene haube na autima 90' god. (nista protiv takvih auta) ali im jednostavno ne stoji. presvucene krovove na bilo kojem novijem autu ili ono po sredini haube (npr.golf V, passat VI). vecina toga je uradjena jer je to nesto relativno novo kod nas i eto sto misle da im je auto woow zbog toga i za njih je to VRH tuninga. pogotovo kad vidim golfa 2 npr. koji je istruno sav, ima neke 13" (bitno je da su aluminijske felge) ali ne.. on ima KARBON foliju po krovu.. poceli su to radit bas jer je postalo IN, nebitno kako ce to izgledat na autu. cast izuzetcima koji znaju kako i gdje da iskoriste tu foliju. ali sve to je, barem kod mene, rezultiralo neku odbojnost prema toj foliji.
cak sto vise, na nekim autima i dobro stoji. ali ja npr. kad bi radio, prije bi to bila mat crna ili obicna crna folija. carbon ko voli nek izvoli, zanimljiva stvar. ali sve bez pretjerivanja. znakovi, retrovizori. par detalja unutra. rucke ili nesto sl.
a sto se tice cijene, smijesno i za pricat. makar sto ja znam, tuzla i okolica.
jedan mi je za presvlacenje skutera (prednja maska, dvije bocne i kada ispod nogu) trazio 180-200 km. sto je previse, previse je. za te pare ofarbat CIJELI skuter .
 
ma ovaj obicni folija i ta sr.nja od 15, 20 km je meni
smjesno staviti na auto, jeftino izgleda:icon_sad:
vec onaj sa efektom laka, tj kvalitetniji
je vrh ;)
 
Član
Ja sa stavio 3m carbon foliju na krov , vanjske lajsne i difuzor i super mi izgleda , još mi niko nije rekao da je ružno...
 
Član
OFF

Sta mislite koliko kvadrata je potrebno za jedan skuter oni ZIP marka kineski ... karbon folije ?
 
Top