Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Član
RE: BORA BORA

pazi kod kemijskog, nediraj vrata ni platna ni krov samo siceve i ne namakat previse


da ne bi bilo, prresvlacenje:D

daj slika unutrasnjosti, imam perverzije prema bež:icon_biggrin:
 
Član
RE: BORA BORA

Cestitam i da se navozas :cool::cool:

Vidim felge su odma namontirane ;) sad gewinde i trizexu ajd da zatmni ovo :cool:

Mogla bi i ona prednje karabolka od golfa se prepravit :D

Gepek za mjuzu odlican :cool:
 
Član
RE: BORA BORA

Cini mi se da je golf stojao kraj mene u Nedjelju?? ,, fina bora,, samo je zakuj,, prelijepo izgledaju niski karavani ,, sretno u nastavku;)
 
RE: BORA BORA

hvala momci,svakim danom mi se sve vise dopada bora....bit ce slika,malo je upesimljen iznutra od proslog vlasnika,moram da malo poradim pa cu ga slikati,obecavam ;)
nisam imao puno vremena da ga sredjujem,uz to i cekam da uradim dubinsko,jer ovako mi nevrijedi nista trljati i zuljati ako je smece u dubini stofa...
Najvise mi je drago sto je interijer jako dobro ocuvan(nema ogrebotina,izlizanih sjedista i slicno)samo da se opere,jer sam osjetljiv na takve stvari...motor je ko singerica i pojuri za nepovjerovati...
polako strpite se,bit ce slika :icon_smile:
2Unique@ da bili smo blizu parkirani u nedelju,izmedju nas je bio Adamsov POLOvnjak,hehehe
 
RE: BORA BORA

evo pokoja slikica,nisam jos stigao da je dubinsko operem,ali malo sam DAX-om,Nigrin-om i sonax-om oribao...
u dvoumici sam dali da je spustam sa gevindama jer mi se cini jako mobilna ovakve visine,mada je izgled nesto drugo....

http://img267.imageshack.us/gal.php?g=dsc00334zu.jpg

ima li ko kakvu sliku varianta bore ili golfa na fabrickoj visini ali sa vecim felgama 18" ili 19" da vidim kako to chuchi...
ja imam samo ovo,ovaj bi smjer tjerao... :D
http://img826.imageshack.us/gal.php?g=vwboravariantdd1.jpg
 
Član
RE: BORA BORA

Odlična Bora drug...pravo mi se sviđa,očekujem da je središ kao čvrku... :cool:

PS Imam nešto za tebe,pogledaj u prodaji auto djelova.xD Bodykit za borčeka.:cool:
 
Član
RE: BORA BORA

lijepo ...fino si je ocistio...ako vec imas gewinde ...spusti je ..al nemoj puno ..nek mozes opet bit prohodan svugdje... jer je povisoka ovako pravo...a izgleda ce 156 puta ljepse
 
Član
RE: BORA BORA

drug ne znam kuda ti vozis,ali na toj bori je karter previse nizak kao i na golfu 4 tako da razmisli,i poslusaj me jos nesta skini okvirove sa tablica i zalijepi ih dvoslojnom trakom
 
RE: BORA BORA

ja bih pod obavezno stavio gewinde kad ih vec imas, a ne moras je zakucati do poda, spustis je malo da bude ljepse i gas... ;)
 
Top