Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

pa najvjerovatnije da cu postavljati prije zime gewinde i podici ga malo,jer nebi bas da budem gradska grtalica snijega :lol:

a ovakve su felge,mislim nije originalna slika od ovih "mojih" ali ovaj je model i ovakve su bas bez packe... ;)

 
Član
RE: BORA BORA

Ma stavljaj gewinde moze se jos bar 2 mjeseca spusten vozit a zimi ih samo odvrnes :)
 
Legend
RE: BORA BORA

ma nemoj se muciti , na proljece fine i ciste ko nove namontiras ,spustis i vozis , hladnoce su pocele ...kako je krenulo bice hebena zima druze,....a i sama voznja zimi na gewindama,....jbg kad je led izrebran po cesti,dosta je kruce ,kao po makadamu a gewinde tvrde...
ja cu svoje najvjerovatnije preko zime skinuti i na proljece fine i ciste na auto i vozi
 
RE: BORA BORA

enesss je napisao(la):
ma nemoj se muciti , na proljece fine i ciste ko nove namontiras ,spustis i vozis , hladnoce su pocele ...kako je krenulo bice hebena zima druze,....a i sama voznja zimi na gewindama,....jbg kad je led izrebran po cesti,dosta je kruce ,kao po makadamu a gewinde tvrde...
ja cu svoje najvjerovatnije preko zime skinuti i na proljece fine i ciste na auto i vozi

bas tako,najgore mi je sto ja vozim dijete sa sobom... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: BORA BORA

Ako je klinac u pitanju, gledaj njega i njegove potrebe, jebeš izgled i svoje potrebe i da drugi vide da je auto lijep. Biće on jš ljepši na proljeće.;)
 
Član
RE: BORA BORA

ja svoje gewinde sad necu da montiram iz tog razloga sto zima dolazi a nove su...ali na proljece ima da se namontiraju da mi GOLF bude VRH :D
 
Član
RE: BORA BORA

HELL_BOY je napisao(la):
ja svoje gewinde sad necu da montiram iz tog razloga sto zima dolazi a nove su...ali na proljece ima da se namontiraju da mi GOLF bude VRH :D

ma neka bude DNO sa gevindama neka se mravi saginju.....:cool::cool::cool:


btw. nerko nemoj stavljati ako je mali u pitanju...
 
RE: BORA BORA

pa to mi je na prvom mjestu,mada se moze stelovati tvrdoca na njima ali bolje mi je cuvati gevinde zbog soli i ostalih sranja preko zime....bile su mi i na golfu pa sam ih "podesio na mekse"i otisao na more,nije prevelika razlika ali se osjeti...
veceras odo po felge,ako nebudu prodate...

HELL_BOY je napisao(la):
ja svoje gewinde sad necu da montiram iz tog razloga sto zima dolazi a nove su...ali na proljece ima da se namontiraju da mi GOLF bude VRH :D

hoces li jos sta raditi na izgledu osim ovog do sada farova,maske i felgi?
 
RE: BORA BORA


evio slike felgi,isao sam po njih ali nije bilo majstora da mi prepakuje zimske gume pa ih nisam pokupio,ali abd sutra sam "ofelgan za zimu" :D
imam problema sa memorijskom karticom na mobi pa mi ima slika ovo zelenilo dole :D
felge nemaju nikakvih ostecenja,malo su prljave...
hocel valjat sta?
 
Top