Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

Boraconstrictor, sta mislite od tablama?

RE: BORA BORA

Da,farovi su malke ono magloviti,ali sam 90% uklonio poliranje,preostalih 10% cu unistiti cim nadjem smirgl papir finij od 3000,jer sam ovo skinuo prvo sa 800-1200-1800-2500 i onda ispolirao,kad sam zavrsio skontao sam da je trebala jos jedna ruka sa jos "njeznijim papirom" pa nastavak slijedi cim uzmem kakav od preko 3000...
najvjerovtnije necu gevinde stavljati jer cu izgubiti dosta vrlina borinih,aauto je udobno,i jako sam mobilan snjim na ovoj visini,znam kako mi je bilo s golfom,pazi ovo..pazi ondje ima nesto...jesam li zakacio...ma najezis se na svaki kamen... :lol:
zato cu mozda kakve 18 ili 19ke nabaciti,pa nek se zavrte..... :D
 

MTR

Član
RE: BORA BORA

ko pita ne sk* :D , ne treba ti 3000 za to , a krenuo si sa 800 i to ne valja , imam ti ja od 4000 al ide na rotacionu masinu , samo bez dobre paste neces nista napravit

p.s. dobar bunker :lol: ne meci 18 kako cemo u ribu bog te mazno :lol::lol::lol::lol::lol:
 
RE: BORA BORA

ma,ako legnu 18 -ke,moci cemo dublje zagaziti,hehehe :lol:
geve neznam dali da TURIM :icon_rolleyes:
hvala ,kolega :icon_smile:
 
Član
RE: BORA BORA

Puno srece sa borom;) Bas mi se svidja, ne sumnjam da ce izgledati perverzno sa tim felnama. Bas volim nabrijane karavane:cool:
 
Administrator
RE: BORA BORA

da sam nerko na tvom mjestu stavio bi gewinde posto ih imas. ne moras odma boru spustati, gewinde namjestis na normalnu visinu pa kad ti bude cejf spustis malo i et ;) inace odlicna bora;)
 
RE: BORA BORA

nije meni do visine toliko koliko mi je do udobnosti,ipak ja koristim boru kao porodicno auto... :icon_rolleyes:

Hvala na lijepim zeljama ;)
 
RE: BORA BORA

Nermine lijep auto, vidjoh te ono jutro ;) Presao si u porodicne vode :D Sada su Zivinice ostecene za 1 "sredjeni" auto :123:
 
RE: BORA BORA

buckam se ja u tim vodama vec tri godine,ali mislim da je doslo vrijeme da malo povucem crtu...
makar do slijedece godine...
imam raditi za nekih 3000Km veliki servis,pa onda zimske gume,ulje,moram uzimati svasta nesto...:icon_rolleyes:
ali najvjerovatnije cu slijedecu godinu startati sa kakvim sound-dodatcima...
-blowoff i kakav KN-filtercic/mozda Raid HP
- mozda se uradi kakvo ojacanje preko chipichips-a jer mi se na ovom cetverotockasu isplati raditi...(na 1.4 motoru u golfu bi me +9ks izaslo 250eura,dok na ovom oko +30ks izadje 200eura...)
INTERIJER cu obradovati najvjerovatnije kakvim velikim ekranom za passagiere u backstage-u(za malog benju),u vrata naprijed i nazad dolaze stare komponente 160mm. iz golfa tj phasse evolution(naprijed) i Hifonics(nazad),preostaje mi samo nabaviti originalne adaptere za vrata (prstenovi/distanceri za zvucnike)...
STAKLA: zatamnjivanje/koloriranje ce takodje uslijediti ali sa folijama svijetlo-plave boje,tj kao na meckama u elegance izvedbi(bolje mi se uklapa sa bež interijerom)
mozda se budem obradovao sa kakvim 18 ili 19-kama i onda idu u bež boju sa crnim pinstripe-om :icon_twisted:
ovo su neke od stvari o kojima sam razmisljao,ima jos puno toga sitnog da se uradi ali sve ce to nerko uklopiti :D

OPET! sve ovo pod uslovom da me dragi bog obraduje novcem,zdravljem,srecom i kako kazete"..puno predjenih kilometrara bez problema..." :icon_smile:
 
Član
RE: BORA BORA

Kad bi se sve te svoje misli sprovele u djelo(sto bih veoma volio jer si zasluzio imati unikatno auto poslije golfa), to bio najljepsi karavan na forumu, a i sire......

Sretno u radovima, ;)
 
RE: BORA BORA

cekam zimske felge,najvjerovatnije oz 16",ali kasnije cemo o njima KAD DODJU...
sad se omisljam dali da postavim prije zime jos gewinde ili da cekam proljece???
nasao sam na net-u jednog identicnog sa gewindama,cak su i felge slicne

 
Top