BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
ja sam mislio da se bmw nemre pokvariti ;) samo gas hehe
Ma kakvi dalija, nije se on ni sada pokvario aaa gluho bilo hahaha sad ja turiram na biciklu hahaha

a jel ti stvaralo ovo kakve probleme? jel jedino to problem il je tvoja bila i kriva?

Ova glava sto je pukla? Nije mi stvarala nikakve probleme jedino sto je kad je pukla pocelo ubacivati ulje u vodu, ali nije ubacivalo vodu u ulje, ulje je bilo cisto ali u vodi svakih 1000km udje deci ulja i moram svakih 15-20 dana ciatiti i prati bocu... Moja nije glava bila kriva nego potrosene vosilice bile na mojoj a na ovoj nove bile i reko haj da ne mijenjam na svojoj vodilice stavicu ovu kad je dobra, pa eto usrecila me ova glava hahaha
Evo slajfam sada ventile pa onda gumice staviti i i sastaviti glavu, nastelati ventile i pakovanje onda :)
 
BHT Ovisnik
Pa kad je bio prioritet svrši je :p Kasnije mozda branike ofarbat da je ista nijansa kao ostatak, i mozda haubu vratiti crvenu :D
Nesto ovako bi bilo :D
NM3xXor.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
@CoL3 Haubu imam drugu, nju cu ofarbati u boju auta ubrzo, branici idu u crnu boju komplet, nece biti kroma nikako, a spojlere moram opet farbati jer su uzasno iskvrcani od kamencica
 
Super Moderator
e jebaji ga, kakav te ovo sumaher opalio? tako to inace bude kad pazis i taman kad nesto napravis desi se sranje
hajd ima lima jbg polako ne sikiraj se :)
 
Član
@allroad Opalio me inssan lovacki dzip sa šinom naprijed umjesto branika...
Danas rastavljam auto i idem u potragu za zadnjim blatobranom, zadnjim vratima (gepekom) zadnjim veznim limom, stoplampom, branikom i ostalim sitnicama. Dobro sam ja i prosao koja je mene mrcina od SUV-a udarila i naprijed jos taj kavez imao. Jos sreca pa kad sam stojao da skrenem nisam drzao kocnice nego samo bila noga na kvacilu i kad me udario odgurnuo me, a inave da sam drzao nogu na kocnici steta bi bila puuuno veca. Vec idemo raditi :D
 
Član
@Start ma dobro je, nek je glava ziva, a ima sad posla puno puno da se uradi kako treba i kvalitetno, nema brljana i krpljenja. Nasao sam novu stoplampu i uzecu je danas, stranicu kompletnu sam nasao i veyni lim sam nasao. Sutra cu zvati da provjere je li zdrava, da nije peglana, varena, gitana i slicno, da je sva zdrava i vezni lim pa cu uzeti pa onda idemo na varenje i sastavljanje :D
Suti kakva me je mrcina udarila dobro sam i prosao da nije prosao kroz mene :p sreca pa nisam drzao kocnicu nego samo drzao kvacilo...
Hahahaha podsjeti me na cazinsku, "hos da prodjem kroz tebe" haha :p
 
Super Moderator
steta al hajd popravice se. nisi ga vidio u spiglu il nisi mogo naprijed da pobjegnes od drugih auta ili nesto? valjda brzo naplatis od osiguranja!
 
Član
@allroad Nije da ga nisam vidio, nego jednostavno nije on pipnuo kocnice, ja ni cuo kocenje nisam ni nista samo udar, ja skretao na benzinsku :p naplacena je steta, to me komsija udario, nismo zvali policiju, on rekao da ne zovemo policiju da se dogovorimo, rekao koliko ti treba da napravis? Ja rekao toliko i on otisao 100m do bankomata i podigao pare, prebrojao i kaze evo ih i rukovali se i svako svojoj kuci :)
 
Top