BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
Ma ne bi ja s tim posla imao, to se prije moglo a sada gubis bonus i jos placas 400km izlazak policije...
 
Član
Ma ne bi ja s tim posla imao, to se prije moglo a sada gubis bonus i jos placas 400km izlazak policije...
Ne gubis ti nista jer naplacujes od njegovog osiguranja. Nekoliko kolega je uzelo fine parice na tome. Jedan je sletio i skrsio svoj auto totale, nazvao kolegu, objasnio situaciju, uskladili price i preko 20.000KM dobio. Taj momenat i brzina razmisljanja je bitna.
 
Član
steta u svakom slucaju, ali svaka cast pa si optimista a i to si dogovorio odma sa covjekom i to je extra, bice to bolje nego je bilo! :)
 
Član
ma bonus je stotinjak maraka nije strasno. otkud izlazak 400 KM :eek:

Otkad trebqju napuniti budzet su digli na 400km i nema vise dogovora ako oni dodju, oni prave zapisllnik i mora im se platiti izlazak 400km pa makar slucajno naisli na udes...
Pa sta bi druze ko je proso kroz tebe???

Udario me dzip za lov koji jos naprijed ima šinu umjesto branika :/

steta u svakom slucaju, ali svaka cast pa si optimista a i to si dogovorio odma sa covjekom i to je extra, bice to bolje nego je bilo! :)


Jeste steta ali sta je tu je, napravice se ;)
 
Član
@allroad Nije druze lakse :D ovo sam uradio, ispeglao lim, nagitao oslajfao i bacio filer, sve za 2-3h. A drugi gepek kad uzmem pitanje kakav je, koliko gita na njemu ima, ima li udaraca po sebi, lak oguljen, haj lakiraj unutra vrata gepeka u crveno, popravi ga ovo ono opet haj popravljaj, da je u extra stanju 100km je i oper haj da se lakira unutarnja strana vrata, a da bi lakirao treba sve to vodenim detaljno proci, srednja zalost vrata gepeka su 50km i haj opet popravljaj i jos haj opet centriraj i busi rupe za spojler na gepeku. A mom je samo taj cosak bio otisao, sad ga sredio i to je to :D
 
Super Moderator
ja ja onda si upravu :D nego kontam hocel se moc ispeglat bas fino i jel gdje primio udarac pa se deformiso kako ce ztvarat i to, al valjda je lakse na tom napravit gepek nego na hatchback, tu odma mora drugi jbg
 
BHT Ovisnik
Bola jasta si nego trebao, 2x sam to radio. Ne gubis ni bonus, samo gubis 15% popusta od police, ako si prije imao popust 50% pri iducoj registraciji ces imati 35% popusta na policu i sl. Uhodam sam ja vec sa tim hahaha,a izlazak policije se ne placa vec godinama, to su suplje price. Ako policija i izađe ti placas samo 50km za krivicu,odnosno onaj tko je kriv, kao i za ovo prethodno sto sam rekao. A moze se i europsko uraditi pa ti ne treba policija,kao sto sam i ja kada me nedavno udario covjek u mog BMW. Ja posao na nocnu,uzeo mu osobnu,sutra na europsko i dali mi odmah 1300KM, ja blatobran i jos ostatak auta gdje sam imao pizdarija, zadnji branik komplet,obrve i sl popravio za 300KM :D
eF354oz.jpg
 
Top