BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Član
@allroad Eto ih napokon :D Hvala druze! :D
:D ne fali tu nista imam taj komad-gumeni zavrsetak, ali to cu postaviti kad ofarbam branike u crno jer moram i ovah m tech spojler upasati prema toj gumi, pa kad branik lakiram onda cu to upasati sve zajedno, samo dok sada ugrije da mogu lakirati :D
 
Član
Daaa, jako me ugodno iznenadila guma pogotovo kad pogledas koja je cijena gume :) dobiveno ulozeno je super ;)
 
Član
nemogu da vjerujem,
neznam sjecas li se mog Jet Force plavog,zasnije zuto crni...u 3 god 4 generalke smece da ga nema od svijecice do radilice 4 puta sve sve


Znam druze da su peuget scooteri losi, brzo su im madibe odlazile, pogotovo na speed fight 2 15 000 i generalka... Vespa je mercedes medju scooterima :D

ja mislio tabla se radi, sad cu ti brisat temu
kakva je to vespa ima vise km od bmw-a :D
Ma radim tablu, nesto sitno ali nisam stigao imam posla bas puno, varim neko auto pa dok zastiti se sve itd :D dok to sada pa cemo onda :D postavicu slike sta sam uradio na tabli :) a vespa je masina haha Vespa ET2 50 kubika 2000-a godina :) presla 100 000km sa avin originalnim, samo potrosne materijale i samo gas, ono je nepoderivo stvarno, ja sam sa njom 75000km napravio za 5 sezona :D zato motor koji god uzimam iduci samo vespu nista drugo :D
 
Član
i ja se moram nekako rastati sa 200 km i uzeti ove dvije traxmac , nekako mi za gume zao dati a najbitnija su stvar na autu
 
Član
I meni je bilo zao nekako kad u komadu treba 200km dati a ne znas sta uzimas ali kad sam ih uzeo i probao vjeruj ne zalim ni marke sto sam dao i planiram jos dvije uzeti :) a kocnice i gume su najbitnije na autu ;)
 
Član
koja je vijena guma i gdje si nabavljao
Vijena? sta je to?
Gume sam uzeo preko pika, radnja se nalazi u grudama i dvije gume sa dostavom su me izasle 190km, mogu ti dati broj i radnju sa pika, ima raznih guma, minerva, sportiva, tracmax, i ima i brendiranih poznatih marki guma, ima i felgi novih originalnih a ima i replica dosta felgi po finim cijenama...
Klasa u potrosnji goriva je E
Klasa za kisu je C
DOT 0315
Ima EU certifikat
92km komad i dostava 5km ali meni je dao za 190 dvije
Guma je za ulozeno\dobiveno dobra
 
Top