BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
Little Dragon je napisao(la):
a zasto je u oglasu tako brzo?

Ne znam sta da ti kazem, cisto iz dosade, ne mislim ga prodati, zato je i cijena puno veca nego sto vrijedi, al eto mozda opet nes bolje naleti ili nes sto mi se vise svidi...;)

samky je napisao(la):
Vidjen u petak navecer na cvili, sex na cesti :D

Hvala druze, za sad je to to, sipam i vozim, mada za zimu imam jako puno planova, a prvi je da ga garaziram...;)
 
Legend
:lol: neka puca , krpice se :cool: i ja sam krpio nije to nista
auto je strahota sad , stvarno kad se sjetim ono kad si ga kupio odlicno je izgledao .... sad je totalno druga prica
 
Član
enesss je napisao(la):
:lol: neka puca , krpice se :cool: i ja sam krpio nije to nista
auto je strahota sad , stvarno kad se sjetim ono kad si ga kupio odlicno je izgledao .... sad je totalno druga prica

Hvala ti druze moj, a napredujem polako, imam jos dosta sitnica koje ne mogu gledati da odradim, i onda ce biti nadam se jos bolje i kvalitetnije. Ali ne zurim svakako sezona je pri kraju ide duga zima bice vremena a i radova aBd....:cool:
 
Član
po meni je ovo promasaj,napravio si nevozljiv auto totalno,razumijem ove sto voze dizele pa se vuku ovako i onako,kupio si bmw-a sestaka koji se gazi kad god se moze, ovako se vuces po cesti i obilazi te svaka budala...
 
Član
teretanas je napisao(la):
po meni je ovo promasaj,napravio si nevozljiv auto totalno,razumijem ove sto voze dizele pa se vuku ovako i onako,kupio si bmw-a sestaka koji se gazi kad god se moze, ovako se vuces po cesti i obilazi te svaka budala...

A ne znam sta da ti kazem, ja isto vozim auto kao sto sam ga i vozio prije nego sam ga spustio, samo naravno sad vise pazim i to je sve, a jeli ono vozljivo ili nije, pokazuje cinjenica da mjesecno predje blizu 800 km, i svaki kilometar uzivam vozeci ga, jer radim upravo ono sto zelim od njega. A budale neka preticu i zaobilaze, sa takvima mi najmanje treba da se nadmecem, u biti znam koliko mi moze auto i to mi je dovoljno..zivio ti meni ;)

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Jesi ovo negdje mrava zakačio pa pukla karambolka :D :D

Super bembara stvarno, svaka čast :cool:

Hvala ti druze, a karambolka je slomljena davno prije nego sam i spustio auto, tako da je ovo spustanje samo pogorsalo, ali svakako su u planu drugi branici tako da mi se ovu ne isplati raditi...;);)
 
Top