BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
Boja ce fino leci mislim ;)

U mene kolega na istom bmwu 8,5J et nisam siguran 20 naprijed stavio gume 205/40/17 i bas je ekstra ali ima mjesta dosta izmedju blatobrana igume kao u noketa na cupri(sto se zalio tako da je ovo najbolja kombinacija 205/45),naravno i dosta sigurnije ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
ma ovo je sjelo odlicno,svaka cast ... definitivno naj bolje moguce ulaganje na auto ;)

Hvala ti puno prijatelju moj, al def felge i spustanje daju pa hajmo reci 70 % izgleda auta...;)

Little Dragon je napisao(la):
ja bi prednje gume jos uze nasao da se bas razvuce naprijed :D a boja spacegray od bmw.a :D

I ja bi rado, al trenutno ide ovaj profil, pa cemo kasnije vidjeti mozda i 195 40 aBd...;)

Skrabo je napisao(la):
Boja ce fino leci mislim ;)

U mene kolega na istom bmwu 8,5J et nisam siguran 20 naprijed stavio gume 205/40/17 i bas je ekstra ali ima mjesta dosta izmedju blatobrana igume kao u noketa na cupri(sto se zalio tako da je ovo najbolja kombinacija 205/45),naravno i dosta sigurnije ;)

Hvala druze i ja mislim da je ovaj profil taman al et dok ne postavim sve na auto i ne provozam ne znam sta da ti kazem...;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Ma svaka čast detalj al puno znači....:):cool:

Detalji su najbitniji....:cool::cool:

Naravno ;)
:cool:

Rucica mjenjaca ?.Hoces li tu ista mijenjati,da je naci onu finu malu so dodje u M-optiku ali je skupa ja mislim :icon_rolleyes:

+ za mat, a ne carbon ;)

Hvala drug, a ne volim carbon tako da ne ide na moje auto..;) a rucica mjenjaca mislim da ce ova jako dobro se uklopiti..

http://diode.pik.ba/artikal/3130424/bmw-m-rucica/
 
Član
Ne znam meni niej ta boja nesto ;)
Ali u svakom slucaju taj et i ta velicina felga je pun pogodan za e46 ;)
 
Top