BMW E46 323ci

BMW E46 323ci

Član
Amer13 je napisao(la):

Hvala...;)

Skrabo je napisao(la):
Ne znam meni niej ta boja nesto ;)
Ali u svakom slucaju taj et i ta velicina felga je pun pogodan za e46 ;)

Ovo je sve ispalo brzinski, tako da ce se do zime ovako vozati, a onda idemo dalje, mada je boja puno ljepsa uzivo...;) a felge su posebna prica, bolje nebi nasao...;)


bad_look je napisao(la):
Kucnut do jaja....:):cool:

Razmisljam malo da ga podignem :D al samo razmisljam...;)

Little Dragon je napisao(la):
vidio ga veceras u voznji , vuce se po podu extra izgleda :)

Jos malo nazad da padne i to je to, mada je i ovako ok..Hvala :cool:
 
Član
lijep bmw iako nisam ljubitelj istih, boja mu je prelijepa, samo meni je besmisleno ovo farbanje felgi u neke divlje boje. realno nije show car nit neki pezoic ili renoic, vise je za neke ozbiljne varijante
 
Član
s1ck je napisao(la):
lijep bmw iako nisam ljubitelj istih, boja mu je prelijepa, samo meni je besmisleno ovo farbanje felgi u neke divlje boje. realno nije show car nit neki pezoic ili renoic, vise je za neke ozbiljne varijante

Hvala puno na komentaru...;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
e onda ok :D E i otkinuo si branik :lol:

To ja namjerno radi fazona :D A prilaz kuci mi je odvratan i uvjek zapnem tim dijelom branika, tako da mi se ne isplati farbati, mozda ako dignem auto koji cenat i uradim ga a za sad neka ga ovako...;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nemoj dizat auto nego istemaj prilaz jeftinije je :D

To sam radio da mogu uci u avliju, e sad malo da ga dignem i da mogu uci a da ne struzem...:D:D

Skrabo je napisao(la):
Gume na 18kama mjera,a uato svakako ekstra izgleda,stickeri su mi dobri pravo ;)

Gume su 225 40 na 8 i 8,5 jota, a stikere kupujem po TS gdje idem tako da oni dodju kao uspomena ma mjesta gdje sam bio...;)

CoL3 je napisao(la):
masala si ga ubio u pod, a felge i jedne i druge prva liga:cool:

Hvala ti, a cim sam kupio gewinde znao sam da to nece biti normalno spusteno...:D
 
Top