BMW E46 320d by Moke

BMW E46 320d by Moke

Član
Stigli mini releji.
2A 30V istosmjerne
1A 125V sinus
Hocu da napravim da sijalica zmigavca sija kao pozicija (uvijek svijetli), a kad pustim zmigavac da blinka.

Prebacit cu se na

pa ce biti dovoljna amperaza. I naci toplo bijelu, zutu...
 
Član
Preljep e46, ako možeš na pm da mi kažeš koliko te koštalo ugradnja m branika napred i farbanje i sve.
Hvala druze, ma evo ovako, mozda jos nekoga bude zanimalo.
Branik, maglenke, mrezica, greda za karambolku i lakiranje 500KM. S tim da sam ja sam lakirao branik, materijala oko 40tak KM. Ako te bude zanimalo, dacu ti kontakt od prodavaca.
Sto se tice grede mozes je skinuti i sa svoje karambolke, ali tesko ces onda prodati staru karambolku. Uglavnom oko 80KM je greda ali je malo teze mozes naci, doduse mozes kupiti i u velasu novu (aluminijsku ili od kompozita) i ona je do 100KM.
 
Član
Prosle godine narucio ovu foliju, ali nikad da stigne, i evo napokon dosla.
Stigla folija, ali crko` mi ljetos industrijski fen za vruci zrak. Nije moglo sa klasicnim fenom, pa sam improvizirao fen.:D



Kao sto rece kolega na prethonoj stranici, razbila se tamna monotonija.
 
BHT Ovisnik
Odlicno,mada jel ti puno 55w ?
Moja bi investicija bila morimoto projektori. Ja sam na svog E46 stavljao. Uzmes njih i prstenove, nije ulaganje 150KM, a auto dobije drasticno bolji izgled za ne povjerovati. Ovako ce dosta bljestiti,a neces imati vidljivost kao tamo.
I imas li u planu mjenjati ove felge ? :D
 
Član
Ma htjeo sam projektore, ali kasno. Vec ulozio. Al ajd mozda nekad bude prilike. Ne znam valjda nece biti previse.:D Nisam planirao mjenjati felge, mozda ako bude dobre prilike kupim jos jedne pa da mijenjam. Zapale su mi za oko neke 18ke, slicne kao na CSL-u.
 
Član
55w bas bljesti. Ubise...jednom ide iza mene nekakav bmw znaci ubija. Ja upalim zmigavce kad lik blicnu kao da munja sjevnu. Prva ravnica dao sam mu predbost da prodje. Jos mi zatamnjena stakla. Mogu zamisliti osjecaj kad ide u susret...druze mad budes podešavao visinu dobro ih spusti. Korisno ce biti i za tebe nece niko da blica.
 
BHT Ovisnik
Mozes uvijek prodati ili zamjeniti set hahah. Ja sebi bas zato nisam nikada htio na e46 staviti xenon dok ne uzmem leće. Hajde sto radi vidljivosti, koliko i zbog izgleda,bas mnogo bogatiji izgleda,a prstenovi zastiti znak BMW-a, ne bih mogao da ga vozim bez njih, a bez projektora ne idu :D
 
Član
Ma namontirao sam prstenove, doduse ksenoni jos stoje upakovani, nikad da stignem razvuci ih. Ne znam vidjet cu mozda nekad ih i uzmem, izgleda auto bogatije sa njima.
 
Član
Valjda nece spaliti far :facepalm:. Ma citao sam po Internetu, kazu ljudi da kinezi samo stave deklaraciju od 55w, dok je ustvari snaga 35w. Ajd ako uhvatim vremena, razvuci cu instalaciju i postaviti xenone. Pa da vidimo kako sija.
 
Član
Ja sam cuo da je balst od 55w i da forsira sijalicu od 35. Ali opet sam "cuo". Ali lijepo napreduje bmw.
 
Top