BMW E46 320d by Moke

BMW E46 320d by Moke

Član
Uzivo je jos bolje, slikano po noci, a telefon i nije nesto.. Uglavnom za malo para napravis super enterijer..
 
Član
Rastavio stop svjetla, ocistio, oprao i na kraju zadihtovao crnim silikonom. Inace ga koristim za sve zivo, od dihtovanja motora do prozora :D





Malo su matirale ove stopke na gepeku, pa cu jednom prilikom sve ponovo odraditi, sa transparentnom folijom.


I na kraju macak Giugiaro :D, kaze slikaj me za foruma.

I zamjenio antifriz, g12 sto bi rekli.
 
Član
Jeli ti palo na pamet da ubacis LED u stoplampe kad si ih vec rastavio... Jesi skupi poklopci za kljesta?
Respect za posao koji radis.
 
Član
Iskreno ovo mi se nikad nije svidjalo, iako izgleda prilicno uvjerljivo...
Ako hoces Brembo, nasabanis klijesta od E38 :D
 
Član
Jeli ti palo na pamet da ubacis LED u stoplampe kad si ih vec rastavio... Jesi skupi poklopci za kljesta?
Respect za posao koji radis.
Hvala druže, cilj mi je uraditi neku kombinaciju CSL-a i M-a uz neke moje sitnice u pogledu enterijera i eksterijera.
Imam u planu jedan ozbiljan projekat sto se tiče LED rasvjete. U planu je izrada Angel Eyes prstenova sa samsungovim diodama. Ovaj CCFL skroz lose sija. S tim da plocu moram rezati na CNC-u ili se potruditi da se dobro rucno obradi. Uglavnom bice tu nekih 60tak cipova po prstenu, 280 ukupno, koji ce raditi na cca 3.3V, eventualno dodati i regulaciju struje. Preko dioda cu postaviti PVC prsten, isto kao i kod CCFL kako bi dobio usmjerenije i ljepse sijanje. Probat ce se to odraditi na jednoj masini za termicko oblikovanje plastike, ako ne onda ove razvaliti i izvaditi potreban dio.
Sto se tice LED stopki, pokusat cu iskonstruisati M3 fazon, pravit cu nosac dioda od abs plastike (dobio sam cca kvadrat). Uglavnom trebat ce dosta dioda i vremena. A mozda bude i koja zezancija sa mikro relejima.
Što se tice cijene poklopaca, nije uopce puno, 8.5 americkih $. Kod nas je vec dosta skuplje..

Iskreno ovo mi se nikad nije svidjalo, iako izgleda prilicno uvjerljivo...
Ako hoces Brembo, nasabanis klijesta od E38 :D

Malocje to poskup sport, doduse izgledaju fantasticno... Da je bogdom neki plemenitiji motor. Ma i ja sam se dvoumio i razmisljao dugo o ovome. Ali bas prirodno izgleda na autu, doduse i na BMW-u su povelika klijesta. Nedavno sam vidio na Golfu 4, uopce mu ne stoje, nekako previse.
 
Član
Jesi li vidio da oni iz bijeljine rade stopove, ubacuju neke vec gotove panele bas za to. Gledao sam par stopki sto su uradili i drama izgleda. To je onaj carbon bijeljina
 
Top