BAJS TUNING

BAJS TUNING

Član
@george: ove druge gume su kod mene na bajku, nisu lose gume, mada po mokrom ne smijem bas brzo u krivine, imam osjecaj da ce proklizati...e sad, jel to samo do mene, il fkt hoce, nisam jos testirao...uglavnom ,po suhom hvataju pravo, i kod kocenja su dobre a i ne klizu, s obzirom da nemaju one izbacene ripne mislio sam da necu moci voziti po zemlji ,travi, pijesku,al su sasvim ok, s obzirom na svoj oblik;)
 
Član
edoze je napisao(la):
@george: ove druge gume su kod mene na bajku, nisu lose gume, mada po mokrom ne smijem bas brzo u krivine, imam osjecaj da ce proklizati...e sad, jel to samo do mene, il fkt hoce, nisam jos testirao...uglavnom ,po suhom hvataju pravo, i kod kocenja su dobre a i ne klizu, s obzirom da nemaju one izbacene ripne mislio sam da necu moci voziti po zemlji ,travi, pijesku,al su sasvim ok, s obzirom na svoj oblik;)

to jaro ma necu ja njih po mokrom ni vozit vele možda negdje naletim al ja cu to vozat većinom kad je fino vrijeme, na mom su neke tvorničke ripnjače 26x2.1 al nemam ja čivaca po makadamu se gonjati draže mi je ono maratonski iz mjesta u mjesto
 
Tek sad vidjeh temu. Vrh tema... evo par slika mog malog ljubimca. Nisam nista jos radio na njemu, ne znam ni dal ima potrebe... Jedino sam mislio stavljat nove gume sa bijelom il crvenom cizom ako nadjem...

img20110613201451.jpg

img20110613201509.jpg


razmisljao sam o ovim gumama
chwqp3-1.jpg
 
Član
mozes i sam da izvuces bijelu cizu preko gume sa bojom za reparaciju gumenih camaca :cool:

http://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/t2904-gume-sa-belom-crtom

:D :D :D
 
@George hahaha stara skola biciklo ugl hvala :icon_biggrin:
@Carbon ak ne nadjem tu gumu morat cu je onda sam farbat :) uradi sam uvijek najjace bilo :)

kontam da uzmem jos jedan bajs il da ga sam napravim ugl da ide na ovaj fazon

OSWALDO+CHOPPER+001.jpg
 
Član
u dostu ima već tako nešto kupit haha moćno izgleda al mislim da je to muka vozit prava ima čak pripremu za motor

viđu ovog :lol:

bikefest_winner_580.jpg
 
Član
Danas bio u mostaru i svratio u TREK :icon_smile:
uzeo sam gume continental duble fighter ll :D
sutra ih postavljam ;)
cijena sitnica 34+34=68 KM
45db360ffac2bf1cb7ab460d885fc81f.JPG
 
Član
Fine pare za gume, al moraju valjat :icon_biggrin:

sanjinho89 taj tvoj bajk mi je pravo cool, jesi probao skinuti blatobrane i korpicu, mislim da bi tako ljepsi bio.
 
Član
Da i ja predstavim svoj bajk, marke NO NAME :D
Stajao je u garazi cca 5 godina, ali sam se iznenada zapalio za bicikle i ove godine je u akciji punom parom.
Lakirao sam ga u neku bordo boju, nije nesto ispalo ali meni bar ljepsa od plave.
Sve podmazano, ocisceno, od opreme sam kupio zvonce, komp, nogaru, sajlu za kljucanje, silikonski jastuk za dupe, bice jos nekih sitnica...
Nadam se da cu kad malo nabijem kondiciju uzeti nesto ozbiljnije, za sad na cekanju;)

290520121475.jpg
 
Top