BAJS TUNING

BAJS TUNING

Član
Evo i mog bajsa :D
SHIMANO 100GS
Priprema za farbanje

22711218545205763686575.jpg


23095718545209763786554.jpg



22921918545221764084578.jpg



Ofarban


22351618545226964216394.jpg



22218118545230964313938.jpg



Sklopljen

22979318545217763985571.jpg



slika033.jpg
 
Član
Gume mi je stari uzimao,ja msm u Bingu na sickom,bile su negdje oko 5KM po komadu nisam bas siguran ali znam da su bile bas bas jeftine...
 
Član
joj ove ture po prirodi su zakon:cool::cool:, *beš grad i sve, samo je teško naći par ''budala'' koje vole te stvari.
 
Član
ammel je napisao(la):
joj ove ture po prirodi su zakon:cool::cool:, *beš grad i sve, samo je teško naći par ''budala'' koje vole te stvari.

Ma kakav grad ... samo u sumu i prirodu.
Ima kod nas fina ekipa i svake nedelje kad je lijepo vrijeme ide se na voznju. Vecinom su destinacije po Kozari. Sad u nedelju smo vozili po ravnom, na spomen podrucje Jasenovac ... cca. 100 km u oba pravca. Isto fin dozivljaj.

A ova "sminkanja" po gradu mi nisu zanimljiva ni autom, a kamoli biciklom ;)
 
Administrator
mahe007 je napisao(la):
Gume mi je stari uzimao,ja msm u Bingu na sickom,bile su negdje oko 5KM po komadu nisam bas siguran ali znam da su bile bas bas jeftine...

To je veoma jeftino, pa je vjerovatno koliko para toliko muzike:lol:
 
Član
Evo jos koja, kad vam se vec svidjaju ... ;)







@George ... Gume su Specialized The Captain. Napred je 26x2.2, a nazad 26x2.0. Imas negdje nazad u temi detaljno opisane sve komponente na bajku
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Gume mi je stari uzimao,ja msm u Bingu na sickom,bile su negdje oko 5KM po komadu nisam bas siguran ali znam da su bile bas bas jeftine...

To je veoma jeftino, pa je vjerovatno koliko para toliko muzike:lol:

Pa eto nisu lose,prednja mi je jos uvijek kao nova dok je zadnja celava(niz ilincicu svaka krivina je moja XD) BTW gdje vozis;)
 
Administrator
U zadnje vrijeme skroz slabo vozim biciklo, inače knjigu vozim:lol: al sad ću za vikend negdje na vožnju gdje me put navede :lol: Možda se skokne do Majevice :)
 
Član
ja sam sa svojim se spustao niz jedno brdo, sve on izdrži još u meni 115kg al nije to to otpade guzica brate :lol: nema zadnje amortizacije al je prednja mu vrh vrhova! zato sam sad uzeo gume više za ceste... al ako Bog da bit ce i ovo nekad jer i meni je draža priroda od ceste ;)



Uploaded with ImageShack.us

pioneer_09 je napisao(la):
U zadnje vrijeme skroz slabo vozim biciklo, inače knjigu vozim:lol: al sad ću za vikend negdje na vožnju gdje me put navede :lol: Možda se skokne do Majevice :)

jel ono medicina? :icon_smile:
 
Član
George je napisao(la):
ja sam sa svojim se spustao niz jedno brdo, sve on izdrži još u meni 115kg al nije to to otpade guzica brate :lol: nema zadnje amortizacije al je prednja mu vrh vrhova! zato sam sad uzeo gume više za ceste... al ako Bog da bit ce i ovo nekad jer i meni je draža priroda od ceste ;)


Ovo je extra bajk na slici ... kolega u ekipi ima bajk sa identicnom opremom, samo je Focus i nije full suspension nego hardtail (nema zadnji amort).
Ja licno nisam za full suspension bicikle ... Ekstra su dobri za nizbrdo, ali uzbrdo i po ravnom samo trosis energiju ubudale, zato sto dobar dio te energije upije upravo taj zadnji amortizer. Mada svi malo bolji imaju opciju zakljucavanja zadnjeg amortizera, ali opet to nije to. Puno je bolji grip i kontrola kad se penjes uzbrdo na hardtail bajku. A nizbrdo ionako ne sjedim na sjedistu, pa mi truckanje ne smeta :D
 
Top