BAJS TUNING

BAJS TUNING

Član
HAMANN je napisao(la):
George? Ipak TREK a? :icon_smile:. Predobre su gume, sad samo gas ;)

jee pajdo bio sam još jednom za vikend i nije radilo nikako se uskladit i eto napokon uzeo i namontirao ;) ma nema dalje kod njih ima sve al ono prvoklasno
 
Član
George je napisao(la):
HAMANN je napisao(la):
George? Ipak TREK a? :icon_smile:. Predobre su gume, sad samo gas ;)

jee pajdo bio sam još jednom za vikend i nije radilo nikako se uskladit i eto napokon uzeo i namontirao ;) ma nema dalje kod njih ima sve al ono prvoklasno

Dobar izbor pravo :D to sigurno vidi se i po cijenama dijelova, stvarno su predobri, kvalitetno ;)
 
Član
Evo i mog novog bmxa sto radim, sa diskovima ;)
bio:
74149564.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

sada: plava metalic ;)
78396602.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
;)
 
Član
Gdje se mogu kupit kocione pakne za biciklo neke kvalitetnije,za stndardne kocnice nisu disk :icon_question:

Vamo kod nas ove sto prodaju po pijaci i radnjama ne valjaju nista :icon_rolleyes: probo par i ne koci ni blizu kao sa onim shimano sto su dosle na biciklu :icon_confused:
 
Član
pedja15kum je napisao(la):
kako ide farbanje bicikla,jeli se pripremi kao i auto i onda kompresorom ili neki drugi nacin?
ja ga presao vodenim, odmastio, auto-baza i bezbojni lak preko.
I nije dobro, nije cvrst dovoljno, zasto ne znam.
Bazu sam zamjesao po sifri i upakovali mi u sprej,lak sam uzeo gotovi.
Ponavljam da negdje ne stima jer bi morao biti cvrsci.
 
Član
Da ne dizem ove starije teme, a i ova je vezana za bicikla, moze li mi neko reci kakav je capriolo pogonia ?
Ne trazim nista specijalno, i iskreno ne daje mi se brdo para za biciklo koje moram i na servis voziti, a treba mi samo rekreativno..

Cijeni ga covjek 240KM iz BL je mozda i neko zna cije je

Ovo je u pitanju
slika-57191-2012-06-1339484095-velika.jpg
 
Top