Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Imam kolegu koji vozi pasata 5+ 2.0 85kw benzin-plin kaze da mu trosi plina oko 9 litara.

Znaci necu pogrijesiti ako uzmem 2.0 benzinca 85kw i ubacim plin? Prelazim godisnje 20-25 hiljada
 
Član
registracija ce ti bit skuplja 80KM ako uvedes plin u saobracajnu, a sto se tice masine, nemoj ocekivat cuda, al je ok, vozio sam boru/jettu, nije los motor za normalnu voznju
u svakom slucaju ti se isplati vise nego da vozis dizela, taman za nizu cijenu benzinca ugradis plin i sve super
 
Član
Plin koji je ispravno ugradjen moze odstupati od potrosnje max 1 litru sve ostalo je znak da nesto ne valja
 
I ja mislim da ti nesto nije u redu cim ti taj motor trosi toliko. Ja 9 godina vozim na plin, do duse stariji auto audi 100c4 2.0 74kw, normalno kada se vozi nece preci 9l.
 
Član
E39 2.5i sekvent plin,tocenje uvijek punu bocu mjerio kilometrazu od boarda odstupala od pola litre do litru nikad vise :D
 
Član
pa zavisi od nacina voznje, od mjenjaca itd...ako je noga u podu, moze bit i 15...mislim da je ok za taj motor 10-11 litara najvise
 
Djeluje kao da nije dobro ustelovano, los plin ili jednostavno toliko trosi i dzaba sve. Meni je e36 150hp trosio 10-11l plina max, i sad je kod brata potrosnja ista
 
Član
16 ke tockove...a toliko mi trosi otprilike i benzina...litar dva nize...plin je perfektan...samo krajina i nis petrol...auto je kod mene automatik
 
Automatik to jos litra gore znaci uredu je sve, ma da trosi 15-16 nije to nista kad je plin 0.75pf, takodje sipam na Nisu i dobar je i plin i benzin
 
Član
Na nisu je nekakav bugarski plin, ja sipao jedno 2 mjeseca stalno i zacepe mi se dizne kao smola nekakva se stvorila auto na plin jedva islo :D
 
Top