Automobil godine BiH 2012

Automobil godine BiH 2012

7. februara 2012. godine u organizaciji Udruženja automobilskih novinara u BiH održat će se centralna manifestacija dodjele nagrada za Automobil 2012. godine u Bosni i Hercegovini. Pored dodjele glavne nagrade, nagrade će biti dodijeljene u sljedećim kategorijama: Privredno / dostavno vozilo godine, PR menadžer godine, Automobilski menadžer godine, Menadžer godine iz prateće automobilske industrije, Terensko/SUV vozilo godine, Best Buy automobil 2012. godine i Eco automobil godine.

Kroz prvu klasifikaciju za Automobil 2012. godine u Bosni i Hercegovini prošli su sljedeći modeli:
-VW Passat
- Peugeot 508
- Audi A6
- Toyota Yaris
- Lexus CT200h
- Hyundai i40
- Hyundai Elantra
- Hyundai Veloster
- Chevrolet Orlando
- Chevrolet Aveo
- Renault Latitude
- Ford Focus III
- Citroen C4
Izbor Automobila godine u Bosni i Hercegovini se održava od 1998. godine i dosadašnji pobjednici izbora su:1998. - Renault Kangoo, 2000. - FIAT Punto II, 2001. - Škoda Fabia, 2002. - Daewoo Tacuma, 2003. - Renault Megane II, 2004. - Mazda 3, 2005. - Škoda Octavia II, 2006. - Ford Focus II, 2007. - Opel Corsa, 2008. - Hyundai i30, 2009. - Škoda Superb, 2010. - Ford Fiesta i 2011. - Nissan Juke

_________________________________________________________________


Ko je po vama favorit i zasto ? Moj izbor je Passat.
 
edo_benz je napisao(la):
peugeot 508 moc od vozila :icon_smile:

ujedno i rugoba :lol: izgleda da se nekom zurilo na WC dok je zadnji kraj bio pri kraju za nacrtat

p.s kravan je ljepsi, mozda je tad dizajner obavio nuzdu :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ne kakite na peugeota 508, drug mi je nedavno uzeo i fakat je auto vrh! Nisam ljubitelj francuza ali je 508 pun pogodak! Napokon nesto bjesnije (mislim na dizajn) iz peugeota
 
BHT Ovisnik
mozda je 508 dobar al je jako dobro ruzan,bar meni osobno,nemogu nikako sazvakati onaj izgled:icon_confused:

ali mi je novi i40 i elantra stvarno moc od auta,bar ovako gledajuci:cool:
 
Član
Sumnjam da ce VW pobjedit, ako ne bude velika stela upitanju. Po stranim testovima je dobro popusio od 508-ice.

Citroen C4 je zanimljiv auto, on mozda i ima neke sanse za pobjedu. Vidjet cemo...
 
CoL3 je napisao(la):
mozda je 508 dobar al je jako dobro ruzan,bar meni osobno,nemogu nikako sazvakati onaj izgled:icon_confused:

ali mi je novi i40 i elantra stvarno moc od auta,bar ovako gledajuci:cool:


bas tako ;) progovori drugi covijek moje rijeci hehe ;)
 
Član
Navijam za passata :icon_smile: a realno bi bilo da taj c4 pobjedi jer je cijelokupan počevši od cijene za naše tržište pa sve do dizajna i opreme

a ima li neki web gdje se može glasovati i zna li se gdje će točno biti???
 
Top