Automobil godine BiH 2012

Automobil godine BiH 2012

508 je automobil godine u Španiji ...

Focus brate mili poskup kod nas ..

Niko ne spominje A6 :) i on je u konkurenciji
 
Član
pobjedice onaj ko vise plati pasat tesko nema mu ko iz politike pomoc pogurat asa auto, ford mozda ako plate kaku veceru,., pug za verano pare nisu problem,., mozda hudayi uzme sprijateljili su se sa politikom,.,. Ovi ostalii cifru izdvojit pa ce pobjedit,.,.,

Koji zastupnik vise plati njegoo ce marka auta pobjedit pa se moze kur,.,.it da je dobio nagradu auta godine u bih,.,., ipak ovo je balkan
 
Član
ma sve je dobro kad skontas da je aktuelno auto godine nisan juke :icon_smile:

moj glas bi isao Peugeot-u 508 ;)
 
Ma ovaj izbor nema veze s vezom, nit se tu šta pitaju automobilski stručnjaci (u tehničkom smislu) nit ima tržišta pravog, nit standarda... Kako nisu među kandidate uvrstili Ferrari FF ili Bentley Continental GT ...? :D
 
Član
"Da bi jedan automobil mogao biti kandidovan za Izbor automobila godine, potrebno je da zadovoljava nekoliko uslova, od kojih su najvažniji: da je u toku godine koja je prethodila promovisan na domaćem, u ovom slučaju bh. tržištu, i da ga je najmanje 80 odsto članova žirija imalo na testu u toku godine."

procitah na jednom od sajtova...
 
Član
hamo_pipa je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
peugeot 508 moc od vozila :icon_smile:

ujedno i rugoba :lol: izgleda da se nekom zurilo na WC dok je zadnji kraj bio pri kraju za nacrtat

p.s kravan je ljepsi, mozda je tad dizajner obavio nuzdu :lol::lol::lol::lol:

al je naprijed fakat lijep ....
Bice da je prednji kraj radjen ujutro na frisak mozak;) vozio sam se iza njega navecer i zadnji kraj mi je super uradjen;)
Al bi bio red da vw pobjedi ove godine ipak su oni imali najbolju prodaju;)
 
Član
a meni nitko ne odgovori gdje će se održati to i ima li neki veb za glasovanje :icon_question:
 
Vidim na sarajevo-x A6 vodi, ali s obzirom da kod nas Audi smatraju najboljim autom na svijetu, i ne cudi me :lol:

Logika da najprodavanije auto pobijedi nema uopste smisla, u vezi s postom prije ;)

Nek stelu gura ko god hoce, meni je mjerodavnija ova lista ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/European_Car_of_the_Year

edit : ajd sad recite nesto za Fiat :D
 
Top