Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Pa ni sada nije u originalnom stanju, fabricki motor je 2.1 sa 10 ventila, K-glavom i ima 200KS, nebo i zemlja u odnosu na ovaj :)
 
Posto su ti motori i mjenjaci majstore :D

De izbaci mali cijenovnig.

A sta ces od Urquattro karoserije.. mozda hoces ubaciti ferrari motor u njega :D
 
Član
Motor je 900e komplet sa celom instalacijom, kompjuterom i agregatima, a na koji menjac mislis?

U UR ide V8 i sestostepeni menjac :)
 
Član
Ipak posle dosta rasmisljanja ostajem na 2.2T motoru, mnogo prerada treba za ovu kombinatoriku, a samim tim smanjujem vrednost UR-a sto nikako ne zelim. Najverovatnije ce ici RS2 setup u njega sa cipom sto izadje na nekih 370KS, sasvim dovoljno za auto tezak 1250kg :)
 
BHT Ovisnik
svaka cast:cool:
nego da te pitam,mogu uzeti obicnog ovakvog audia 1.6 benzin za nekih 500km,od prijatelja majka ga vozala jos odavno i sda stoji vec pa godina pred kucom,a ovaj model audia mi je jedan među drazim klasicima:cool: e sada moze li se u njega upakovati quattro pogon i motor iz audia 100/200,tipa ovaj
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-quattro-audi-200-180ps-quattro-5zylinder-turbo-bergen-auf-r%C3%BCgen/167335684.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=14&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=16&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT&fb_source=message

ili sto vec,jer vidim da se ovako nesto moze naci jeftino vani
 
Član
Bolje se ne upustaj u takvo nesto, izaci ce te sest puta skuplje nego da kupis odmah gotov Audi Coupe Quattro, obican naravno. Audi Coupe B2 ne postoji sa 1.6 motorom, tako da pitaj ti tog prijatelja sta je i ko tu menjao :)
 
BHT Ovisnik
tog prijatelja nisam bio vidio 10 godina,znao sam gdje zivi odprilike,i sada se ponovo nasli,kroz pricu tamo vamo,pitam jel ti kuca ondje negdje gdje onaj audi coupe,kaze jeste,to je moje,kaze od mame,pitam sta je s autom,koji motor,kaze 1.6 benzinac,audi izgleda klasika obicni,znam da mu majka zna voziti samo automatika pa predpostavljam da je i to automatik... i ja koliko sam ovamo vidio da je doalzio 2.1 najslabiji, te 2 2.2 motora,a po piku ovamo vidim i 1.6 diesela, i 1.8 motora u ovom audi coupe gt
 
Član
1.8 je najslabiji motor koji je isao fabricki u njega. Doduse bio je i 1.6l motor ali samo u prve godine proizvodnje (1980g), tako da sumnjam da je bas taj primerak kod nje, a to je jedini model koji nije imao spojler na gepeku :) Imao je naravno obicne, ne duboke branike koji su tek nakon par godina uvedeni, pa ti eto i to moze biti neka smernica sta on ima.
 
BHT Ovisnik
bas cu da pogledam,znaci uglavnom ovako nesto upakovati u njega nije bas jednostavno i kosta dosta vise ?
jer ovako gledajuci nije velika cifra uzeti auto i uvesti nesto ovakvo,al ako je to vec teze posloziti onda jbg:icon_biggrin:
 
Član
Hehe, ovaj je bio moj jos pre GSI turbaka, pa sam ga vratio ponovo :)

@Col3

Evo sta ti je tacno potrebno za konverziju, kada vidis mislim da ce ti biti jasno da se neces zezati sa time :)

http://www.kvquattro.com/cq_conversion.html
 
Top