Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Imao sam ovakav volan u audiu typ89,na amblemu pise nsu sport ?
Da li je to njegov orginalni ili ?
 
Član
Ne, pise Audi Sport i to je najmanji fabricki Audijev volan ikada napravljen, a isao je koliko znam samo u URquattro 20V.
 
Član
Doslo je do male nezgode na izlasku sa autoputa kod Subotice, nasi prelepi putevi su doveli do toga da bukvalno poletim sa autom, a prilikom pada je udaren menjac i ostao je zaglavljen u cetvrtoj brzini. Sve u svemu, Audi je naravno prosle godine izbacio iz proizvodnje sve delove za 016 menjac tako da je nakon nekoliko dana premisljanja pala odluka na malo veci projekat :)
U planu je ubacivanje 4.2l motora sa 340KS i 410Nm, 6-o brzinskog manuelnog menjaca, a to sve vuce i promenu zadnjeg diferencijala (fabricki je 3.89, a menjac zahteva 4.11). Vec je nabavljen diferencijal, ECU je "preradjen" tako da vise nije potreban imobilajzer, kod kljuc i te gluposti :) Nakon cele kombinatorike 2.2T 20V motor ce biti na prodaju, pa eto cisto koga interesuje moze da se javne :)

 
Član
Danas se krenulo lagano sa radovima i pripremom za ubacivanje V8 motora iz S6+, 4.2l 330KS :)




Kompletan 2.2V 20V turbo motor je na prodaju, pa ako nekoga zanima nek' javi :)
 
Član
Zar priajtelju ne bi bio veći gušt ovog 2.2 gurnut na 350hp nego ubacit V8, il je neki fetiš u pitanju?:lol:
 
Imam 2 pitanja :

1. Odakle izvlačiš ove superultramegagiga dobre aute,koji su dosta rijetki,atraktvini za one koji se bar malo razumiju i veoma zabavni za vožnju ?
2. Odakle izvlačiš pare za silne swap-ove i cifre koje se vrte vezane za tvoja auta ?

Ti si legenda ! :icon_eek:
 
Član
@BaXRS4

Za tu cifru je potrebno jedno 2500-3000e, a to isto dobijam samo promenom motora plus sto ce auto biti ziv i na nizim obrtajima, a ne mrtav do 3000rpm :)

@B.M - Floyd

Uvek se da izvuci kada trazis, a ja uvek trazim, a radim i zaradjujem pa onda tim parama cackam oko auta :)

U planu je i ubacivanje sestobrzinskog menjaca iz S6+, a za to je potreban i zadnji diferencijal 4.11, koji je naravno vec nabavljen :)
Uradjen je i IMMO off tako da sada motor iz S6+ moze da se pokrene bez imobilajzera, kod kljuca i ostalih gluposti.

 
Top